В.П.Зверьков туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 58 Өкімі
Вадим Павлович Зверьков басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Зверькове В.П
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 58
Освободить Зверькова Вадима Павловича от должности заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан