Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасындағы өкiлi туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 102 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары Владимир Сергеевич Школьник Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасындағы өкiлi болып тағайындалсын, Е.Т.Орынбаев бұл мiндеттерден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года N 102. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Назначить Школьника Владимира Сергеевича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан представителем Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан, освободив от этих обязанностей Орынбаева Е.Т.
Президент
Республики Казахстан