"Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын дайындау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президантінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 105 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын дайындау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Назарбаев Нұрсұлтан Әбiшұлы       - Қазақстан Республикасының
Президентi, жұмыс тобының
жетекшiсi
Рогов Игорь Иванович              - Қазақстан Республикасы
Конституциялық Кеңесiнiң
Төрағасы, жұмыс тобы
жетекшiсiнiң орынбасары
Донақов Талғат Советбекұлы        - Қазақстан Республикасы
Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Заңнама және құқықтық сараптама
бөлiмiнiң меңгерушiсi, жұмыс
тобының хатшысы
Жалыбин Сергей Михайлович         - Қазақстан Республикасы
Парламентi Мәжiлiсiнiң Заңнама
және сот-құқықтық реформа
комитетiнiң төрағасы
Жұмабаев Ермек Жианшаұлы          - Қазақстан Республикасы
Парламентi Сенатының
Мемлекеттiк құрылыс және
құқықтық саясат комитетiнiң
төрағасы
Жұмабеков Оңалсын Исламұлы        - Қазақстан Республикасы
Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының
орынбасары
Қопабаев Өмiрәлi Қажыбайұлы       - Д.А.Қонаев атындағы
университеттiң ректоры
Малиновский Виктор                - Абай атындағы Қазақ ұлттық
Александрович                       педагогикалық университетiнiң
конституциялық құқық
кафедрасының меңгерушiсi
Сапарғалиев Ғайрат                - "Қазақ гуманитарлық-заң
университетi" акционерлiк
қоғамының мемлекет және құқық
ғылыми-зерттеу институтының
директоры
Халықов Қалимолла Халықұлы        - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық
университетiнiң сот билiгi және
қылмыстық процесс кафедрасының
меңгерушiсi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об образовании рабочей группы по подготовке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституцию Республики Казахстан"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2007 года N 105. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Подлежит опубликованию
в Собрании актов
Президента и Правительства
В целях подготовки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституцию Республики Казахстан" образовать рабочую группу в следующем составе:
Назарбаев Нурсултан Абишевич  - Президент Республики Казахстан,
руководитель рабочей группы
Рогов Игорь Иванович          - Председатель Конституционного
Совета Республики Казахстан,
заместитель руководителя рабочей
группы
Донаков Талгат Советбекович   - заведующий Отделом законодательства
и правовой экспертизы Администрации
Президента Республики Казахстан,
секретарь рабочей группы
Жалыбин Сергей Михайлович     - председатель Комитета по
законодательству и судебно-правовой
реформе Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
Жумабаев Ермек Жианшинович    - председатель Комитета по
государственному строительству
и правовой политике Сената
Парламента Республики Казахстан
Жумабеков Оналсын Исламович   - заместитель Руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан
Копабаев Омрали Кажибаевич    - ректор университета имени
Д.А. Кунаева
Малиновский                   - заведующий кафедрой
Виктор Александрович            конституционного права Казахского
национального педагогического
университета имени Абая
Caпapгалиев Гайрат            - директор научно-исследовательского
института государства и права
акционерного общества
"Казахский гуманитарно-юридический
университет"
Халиков Калимулла Халикович   - заведующий кафедрой судебной власти
и уголовного процесса Казахского
национального университета
имени аль-Фараби.
Президент
Республики Казахстан