В.К.Божко туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 151 Өкімі
Владимир Карпович Божко Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Божко В.К.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2007 года N 151
Назначить Божко Владимира Карповича заместителем Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан