В.К.Божко туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 167 Өкімі
Владимир Карпович Божко басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Божко В.К.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 167
Освободить Божко Владимира Карповича от должности заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан