Астана қаласында өтетін Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің үшінші съезін әзірлеу мен өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 20 ақпандағы N 300 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
Астана қаласында 2009 жылғы 1-2 шілдеде Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің үшінші съезін әзірлеу мен өткізу жөніндегі Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының қызметтерін үйлестіру мақсатында:
1. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің үшінші съезін әзірлеу мен өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссия (бұдан әрі - Мемлекеттік комиссия) мынадай құрамда құрылсын:
Тоқаев                      - Қазақстан Республикасы Парламенті
Қасым-Жомарт Кемелұлы         Сенатының Төрағасы, Комиссия төрағасы
Әшімбаев                    - Қазақстан Республикасы Президенті
Мәулен Сағатханұлы            Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
Комиссия төрағасының орынбасары
Тәжин                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Марат Мұханбетқазыұлы         министрі, Комиссия төрағасының
орынбасары
Нұртілеуов                  - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мұрат Әбуғалиұлы              Сенаты Аппаратының басшысы,
Комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы Көлік және
Серік Нығметұлы               коммуникация министрі
Аюбаев                      - Қазақстан Республикасы Президенті
Мұхтар Ақатұлы                Күзет қызметінің бастығы
Байбек                      - Қазақстан Республикасы Президенті
Бауыржан Қыдырғалиұлы         Протоколының бастығы
Балиева                     - Қазақстан Республикасы Әділет министрі
Зағипа Яхияқызы
Болсамбеков                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мұрат Өмірзақұлы              Шаруашылық басқармасының бастығы
Досжан                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Ардақ Дүкенбайұлы             министрлігінің Діни істер комитетінің
төрағасы
Досқалиев                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жақсылық Ақмырзаұлы           сақтау министрі
Дошаев                      - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ерген Николайұлы              Мәжілісі Аппаратының басшысы
Есекеев                     - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы         және байланыс агенттігінің төрағасы
Есімов                      - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Жәмішев                     - Қазақстан Республикасы Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Исабаев                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бейбіт Өксікбайұлы            Баспасөз хатшысы
Кәрбозов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы       министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің төрағасы
Қалмырзаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Сарыбай Сұлтанұлы             Іс басқарушысы
Құл-Мұхаммед                - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы               және ақпарат министрі
Қырғызбаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Болат Исатайұлы               қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің
директоры
Машкевич                    - Еуразиялық еврей конгресінің президенті
Александр Антонович
Мұхаметжанов                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Бауыржан Әлімұлы              министрі
Мыңбай                      - Қазақстан Республикасы Президенті
Дархан Қамзабекұлы            Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі
Тасболатов                  - Қазақстан Республикасы Республикалық
Абай Бөлекбайұлы              ұланның қолбасшысы
Тасмағамбетов               - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Тоғжанов                    - Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының
Ералы Лұқпанұлы               орынбасары, Қазақстан халқы Ассамблеясы
хатшылығының меңгерушісі
Түймебаев Жансейіт          - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Қансейітұлы                   министрі
Шабдарбаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Амангелді Смағұлұлы           қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Ілиясов                     - Қазақстан Республикасы Президенті
Мағжан Жанботаұлы             Әкімшілігі Сыртқы саясат орталығының
меңгерушісі

О создании Государственной комиссии по подготовке и проведению третьего Съезда лидеров мировых и традиционных религий в городе Астане
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2009 года № 300. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
В целях координации деятельности государственных органов Республики Казахстан по подготовке и проведению третьего Съезда лидеров мировых и традиционных религий 1-2 июля 2009 года в городе Астане:
1. Образовать Государственную комиссию по подготовке и проведению третьего Съезда лидеров мировых и традиционных религий (далее - Государственная комиссия) в следующем составе:
Токаев                     - Председатель Сената Парламента
Касым-Жомарт Кемелевич       Республики Казахстан, председатель
комиссии
Ашимбаев                   - заместитель Руководителя Администрации
Маулен Сагатханулы           Президента Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Тажин                      - Министр иностранных дел Республики
Марат Муханбетказиевич       Казахстан, заместитель председателя
комиссии
Нуртлеуов                  - руководитель Аппарата Сената
Мурат Абугалиевич            Парламента Республики Казахстан,
секретарь комиссии
члены комиссии:
Ахметов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Ныгметулы              Республики Казахстан
Аюбаев                     - начальник Службы охраны Президента
Мухтар Ахатович              Республики Казахстан
Байбек                     - шеф Протокола Президента Республики
Бауыржан Кыдыргалиевич       Казахстан
Балиева                    - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Болсамбеков                - начальник Хозяйственного управления
Мурат Умурзакович            Парламента Республики Казахстан
Досжан                     - председатель Комитета по делам религий
Ардак Дукенбаевич            Министерства юстиции Республики
Казахстан
Доскалиев                  - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич         Казахстан
Дошаев                     - руководитель Аппарата Мажилиса
Ерген Николаевич             Парламента Республики Казахстан
Есекеев                    - Председатель Агентства по
Куанышбек Бахытбекович       информатизации и связи Республики
Казахстан
Есимов                     - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Жамишев                    - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Илиясов                    - заведующий Центром внешней политики
Магжан Жанботаевич           Администрации Президента Республики
Казахстан
Исабаев                    - Пресс-секретарь Президента
Бейбит Оксикбаевич           Республики Казахстан
Калмурзаев                 - Управляющий делами Президента
Сарыбай Султанович           Республики Казахстан
Карбузов                   - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович     контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Кул-Мухаммед               - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан
Кыргызбаев                 - директор Пограничной службы
Болат Исатаевич              Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Машкевич                   - Президент Евроазиатского еврейского
Александр Антонович          конгресса
Мухамеджанов               - Министр внутренних дел Республики
Бауыржан Алимович            Казахстан
Мынбай                     - заведующий Отделом внутренней политики
Дархан Камзабекович          Администрации Президента Республики
Казахстан
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан
Тасбулатов                 - Командующий Республиканской гвардией
Абай Болюкпаевич             Республики Казахстан
Тасмагамбетов              - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Тугжанов                   - заместитель Председателя Ассамблеи
Ералы Лукпанович             народа Казахстана, заведующий
Секретариатом Ассамблеи народа
Казахстана
Туймебаев                  - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы           Республики Казахстан
Шабдарбаев                 - Председатель Комитета
Амангельды Смагулович        национальной безопасности Республики
Казахстан

2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
Мемлекеттік комиссияның жұмысына қажетті жәрдем көрсетсін;
Әлемдік  және  дәстүрлі  діндер лидерлерінің  үшінші  съезін  өткізуге қаражатты уақтылы бөлуді жүзеге асырсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

2. Правительству Республики Казахстан:
оказать необходимое содействие работе Государственной комиссии;
осуществить своевременное финансирование третьего Съезда лидеров мировых и традиционных религий.
3. Контроль над исполнением настоящего распоряжения возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев