Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 шілдедегі N 337 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат; N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат; N 13, 146-құжат; N 45, 528-құжат; 2008 ж., N 1, 1-құжат; N 28, 263-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен айқындалған Республикалық бюджет комиссиясының құрамына енгізілсін:
Бишімбаев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы көмекшісі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июля 2009 года № 337. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88; № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22; № 13, ст. 146; № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1; № 28, ст. 263) следующее изменение:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Бишимбаева - помощника Президента
Куандыка Валихановича Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев