Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 153 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 25 қазандағы № 371 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 987 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.05.12 № 987 Жарлығымен
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 153 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 35, 388-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Айғазиев                 - «Шығысмашзауыты» акционерлік қоғамының бас
Асқар Тәжібайұлы           директоры (келісім бойынша),
Балушкин                 - «АЗИЯ АВТО» акционерлік қоғамының бас
Анатолий Михайлович        директоры (келісім бойынша),
Потапов                  - «VITA» акционерлік қоғамының бас директоры
Петр Михайлович            (келісім бойынша),
Тұрсынов                 - «Қарасу» сауда-өнеркәсіптік компаниясы»
Алмат Жанәбілұлы           жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
бас директоры (келісім бойынша);
«Шөкеев Өмірзақ Естайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары» деген жолдағы «орынбасары» деген сөз «бірінші орынбасары» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Кеңестің құрамынан: Т.Р. Исатаев, Р.Т. Сәрсенов, М.Қ. Сейсембаев шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 153
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 октября 2009 года № 371. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 987
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 12.05.2010 N 987.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 153 "О составе Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП РК, 2007 г., № 35, ст. 388; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 29, ст. 249) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Айгазиева                   - генерального директора акционерного
Аскара Тажибаевича            общества "Востокмашзавод"
(по согласованию),
Балушкина                   - генерального директора акционерного
Анатолия Михайловича          общества "АЗИЯ АВТО" (по согласованию),
Потапова                    - генерального директора акционерного
Петра Михайловича             общества "VITA" (по согласованию),
Турсунова                   - генерального директора товарищества
Алмата Жанабильевича          с ограниченной ответственностью
"Торгово-промышленная компания "Карасу"
(по согласованию);
в строке "Шукеев Умирзак Естаевич - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" слово "Заместитель" заменить словами "Первый заместитель";
вывести из состава указанного Совета: Исатаева Т.Р., Сарсенова Р.Т., Сейсембаева М.К.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев