Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 маусымдағы № 326 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 442 Өкімі
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Нұр Отан» ХДП-ның 2009 жылғы 15 мамырдағы кезектен тыс XII съезінде берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 маусымдағы № 326 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің «Нұр Отан» ХДП-ның 2009 жылғы 15 мамырдағы кезектен тыс XII съезінде берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«I. Индустриялық-инновациялық даму» деген бөлімнің «1.6. Химия, фармацевтика және қорғаныс өнеркәсібін жедел дамыту» деген шағын бөлімінде:
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
22
2011 - 2015 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын технологиялық жаңғырту және қару-жарақ пен әскери техниканы шығаруды дамыту бағдарламасын бекіту
Үкімет қаулысы
Үкімет
2010 жылғы желтоқсан
».
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев

О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 326
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 442
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 326 "О мерах по реализации поручений Президента Республики Казахстан, данных на внеочередном XII съезде НДП "Hуp Отан" 15 мая 2009 года" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации поручений Президента Республики Казахстан, данных на внеочередном XII съезде НДП "Hуp Отан" 15 мая 2009 года, утвержденном вышеуказанным распоряжением:
в подразделе "1.6. Ускоренное развитие химической, фармацевтической и оборонной промышленности" раздела "I. Индустриально-инновационное развитие":
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"22. Утвердить Программу  постановление  Правительство  декабрь
технологической      Правительства                 2010
модернизации                                       года
Вооруженных Сил, других
войск и воинских
формирований Республики
Казахстан и развития
производства вооружения
и военной техники на
2011-2015 годы                                       ".
Президент
Республики Казахстан                      Н. Назарбаев