Шекарашылардың апат болуына байланысты Қазақстан Республикасында ұлттық аза тұтуды жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 109 Өкімі
"Арқанкерген" шекара бекетіндегі қазақстандық шекарашылардың қайғылы апатқа ұшырауына байланысты Қазақстан Республикасында 2012 жылғы 5 маусымда ұлттық аза тұту жариялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н.НАЗАРБАЕВ

Об объявлении национального траура в Республике Казахстан в связи с гибелью пограничников
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 109
В связи с трагической гибелью казахстанских пограничников на пограничном посту «Аркан Керген» объявить в Республике Казахстан 5 июня 2012 года национальный траур.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ