З.И. Касанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 197 Өкімі
Зиятдин Исмиханович Касанов Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.НАЗАРБАЕВ.

О Касанове З.И.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 197
Освободить Касанова Зиятдина Исмихановича от должности заместителя Председателя Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ