Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 қарашадағы № 90 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 28 мамырдағы № 205 өкімі
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды тапсырудың тәртібі туралы нұсқаулықты, Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары құжаттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары белгілерінің сипаттамасын бекіту туралы» 1999 жылғы 8 қарашадағы № 90 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 53, 521-құжат; 2006 ж., № 11, 101-құжат; 2007 ж., № 9, 99-құжат; 2008 ж., № 47, 525-құжат; 2010 ж., № 53, 498-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары құжаттарының үлгілерінде:
№ 1 және № 2 нысандар осы өкімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларын және олардың құжаттарын сатып алу, есепке алу мен сақтау тәртібі туралы нұсқаулықты әзірлеп, бекітсін.».
2. Осы өкім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2013 жылғы 28 мамырдағы
№ 205 өкіміне
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің 1999 жылғы
8 қарашадағы № 90 өкіміне
ҚОСЫМША
№ 1 Нысан
Қазақстан Республикасы
________________________
(облысы)
НАГРАДА ҚАҒАЗЫ
1. Тегі, аты, әкесінің аты
_____________________________________________________________________
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) __________________________________
3. Лауазымы, жұмыс, қызмет орны (кәсіпорын, мекеме, ұйым бөлімшесінің атауы дәл көрсетілуі керек)
_____________________________________________________________________
4. Жынысы ___________ 5. Туған жылы мен туған жері __________________
6. Ұлты _____________________________________________________________
7. Білімі ___________________________________________________________
8. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы ____________________________________
9. Қазақстан Республикасының қандай мемлекеттік наградаларымен наградталған және наградталған уақыты:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
10. Үйінің мекенжай _________________________________________________
11. Жалпы жұмыс өтілі ___________ 12. Саладағы жұмыс өтілі___________

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 90
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 мая 2013 года № 205
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 90 «Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 53, ст.521; 2006 г., № 11, ст. 101; 2007 г., № 9, ст. 99; 2008 г., № 47, ст. 525; 2010 г., № 53, ст. 498) следующие изменения:
1) в Образцах документов к государственным наградам Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным распоряжением:
формы № 1 и № 2 изложить в редакции согласно приложению к настоящему распоряжению;
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан разработать и утвердить Инструкцию о порядке приобретения, учета и хранения государственных наград Республики Казахстан и документов к ним.».
2. Настоящее распоряжение вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 28 мая 2013 года № 205
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 8 ноября 1999 года № 90
Форма № 1
Республика Казахстан
____________________
(область)
НАГРАДНОЙ ЛИСТ
1. Фамилия, имя, отчество
____________________________________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
____________________________________________________________________
3. Должность, место работы, службы (указать точное наименование
подразделения предприятия, учреждения, организации)
____________________________________________________________________
4. Пол ______________ 5. Год и место рождения ________________
6. Национальность _____________________
7. Образование ________________________
8. Ученая степень, ученое звание _____________________________
9. Какими государственными наградами Республики Казахстан
награжден(а) и дата награждения: ___________________________________
10. Домашний адрес: __________________________________________
11. Общий стаж работы ______ 12. Стаж работы в отрасли _______
12. Стаж работы в данном трудовом коллективе _________________

13. Осы еңбек ұжымындағы жұмыс өтілі ________________________________
14. Наградталушының нақты айрықша еңбегін сипаттайтын мінездеме:
Кандидатура
_____________________________________________________________________
(кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның атауы
_____________________________________________________________________
талқылау болған уақыт, хаттаманың №)_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ талқыланып, ұсынылған.
Мына наградаға ұсынылады ____________________________________________
(награданың түрі)
Кәсіпорынның, мекеменің,              Облыстық, республикалық
ұйымның басшысы                       атқарушы органның басшысы
___________________________           _______________________________
(тегі, аты-жөні)                        (тегі, аты-жөні)
___________________________           _______________________________
(қолы)                                   (қолы)
М.О.                              М.О.
________ жылғы «______» ___________
(толтырылған айы, күні)
Ескертпе: наградталушының тегі, аты және әкесінің аты жеке басының куәлігі бойынша толтырылып, қазақ және орыс тілдеріндегі транскрипциясы міндетті түрде көрсетіледі.
№ 2 Нысан
Қазақстан Республикасы
______________________
(облысы)
НАГРАДА ҚАҒАЗЫ
1. Тегі, аты, әкесінің аты
_____________________________________________________________________
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)___________________________________
3. Туған жылы ___________ Туған жері_________________________________
4. Ұлты _____________________________________________________________
5. Лауазымы мен жұмыс орны __________________________________________
6. Көп бала тәрбиелеп өсіргені үшін бұрын қандай наградалармен
наградталды
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
7. Ананың балалары жөніндегі мәліметтер:
N N
р/с
Тегі
Аты
Әкесінің аты
Туған жылы
Балалары қазір қайда тұрады
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8. Соңғы баланың туған жылы мен айы _________________________________
9. Ананың үйінің мекенжайы __________________________________________
10. _______________________________________________________ ұсынылады
(награданың түрі)
Көп балалы ананың отбасы мен балаларына
ҚЫСҚАША МІНЕЗДЕМЕ
________________________________              _______________________
Кәсіпорын, мекеме, жергілікті                    (тегі, аты-жөні)
атқарушы орган басшысының қолы          М.О.
(қатыстылығына қарай)
Атқарушы органның шешімі ____________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
___________________________                __________________________
Аудандық (қалалық) атқарушы                      (тегі, аты-жөні)
орган басшысының қолы             М.О.
________ жылғы «______» ___________
(толтырылған айы, күні)
Ескертпе: наградталушының тегі, аты және әкесінің аты жеке басының куәлігі бойынша толтырылып, қазақ және орыс тілдеріндегі транскрипциясы міндетті түрде көрсетіледі.

13. Характеристика с указанием конкретных особых заслуг
награждаемого: _____________________________________________________
Кандидатура обсуждена и рекомендована ________________________
____________________________________________________________________
(наименование предприятия, учреждения, организации, дата
обсуждения, № протокола)
Представляется к ______________________________________________
(вид награды)
Руководитель предприятия,             Руководитель областного,
учреждения, организации               республиканского
исполнительного органа
__________________________            ________________________
(Ф.И.О.)                               (Ф.И.О.)
__________________________            ________________________
(подпись)                              (подпись)
М.П.                                   МП.
«__» ________ ____ г.
(дата заполнения)
Примечание: фамилия, имя, отчество награждаемого заполняются по удостоверению личности и обязательно указывается транскрипция на казахском и русском языках.
Форма № 2
Республика Казахстан
____________________
(область)
НАГРАДНОЙ ЛИСТ
1. Фамилия, имя, отчество
____________________________________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) ______________
3. Год рождения ___________ Место рождения ___________________
4. Национальность ____________________________________________
5. Должность и место работы __________________________________
6. Какими наградами награждалась ранее за многодетность: _____
7. Сведения о детях матери:
№№ п/п
Фамилия
Имя
Отчество
Год рождения
Где находятся дети в настоящее время
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8. Год и месяц рождения последнего ребенка ____________________
9. Домашний адрес матери ______________________________________
10. Представляется к __________________________________________
(вид награды)
КРАТКАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА
семьи и детей многодетной матери
_____________________                   _______________________
Подпись руководителя                            Ф.И.О.
предприятия, учреждения,      М.П.
местного исполнительного
органа (по принадлежности)
Решение исполнительного органа ________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
______________________                  _______________________
Подпись руководителя                             Ф.И.О.
районного (городского)         М.П.
исполнительного органа
«__» _______ ____ г.
(дата заполнения)
Примечание: фамилия, имя, отчество награждаемого заполняются по удостоверению личности и обязательно указывается транскрипция на казахском и русском языках.