Астана қаласында өткізілетін Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VI Съезіне дайындық және оны өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 205 өкімі
Астана қаласында 2018 жылғы 10-11 қазанда өткізілетін Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VI съезіне дайындық және оны өткізу бойынша Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының қызметін үйлестіру мақсатында:
1. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VI Съезіне дайындық және оны өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссия (бұдан әрі - Мемлекеттік комиссия) мынадай құрамда құрылсын:
Тоқаев
Қасым-Жомарт Кемелұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасы, Мемлекеттік комиссия төрағасы
Тәжин
Марат Мұханбетқазыұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары, Мемлекеттік комиссия төрағасының орынбасары
Әбдірахманов
Қайрат Кұдайбергенұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі, Мемлекеттік комиссия төрағасының орынбасары
Ермекбаев
Нұрлан Байұзақұлы
-
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі, Мемлекеттік комиссия төрағасының орынбасары
Сыдықов
Серік Сламжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты Аппаратының басшысы, Мемлекеттік комиссия хатшысы
Мемлекеттік комиссия мүшелері:
Абаев
Дәурен Әскербекұлы
-
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі
Арын
Берік Сақбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі, Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің мақсаттары мен міндеттерін ілгерілету жөніндегі уәкіл
Атамқұлов
Мәди Бәкірұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Протоколының басшысы
Ашықбаев
Ержан Нығматоллаұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
Байбек
Бауыржан Қыдырғалиұлы
-
Алматы қаласының әкімі
Балаева
Аида Ғалымқызы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі
Бисембаев
Абай Айдарханұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы
Біртанов
Елжан Амантайұлы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Жанұзақов
Асхат Ысқақұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Исекешев
Әсет Өрентайұлы
-
Астана қаласының әкімі
Күреңбеков
Амантай Жанкейұлы
-
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қасымов
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы
-
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Мәсімов
Кәрім Қажымқанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Мұхамедиұлы
Арыстанбек
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
Мыңбай
Дархан Қамзабекұлы
-
Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының орынбасары, Ассамблея хатшылығының меңгерушісі
Сағадиев
Ерлан Кенжеғалиұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Тұрсынов
Әділ Қапанұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Сыртқы саясат орталығының меңгерушісі
Үкібай
Айдос Ыдырысұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысы

О создании Государственной комиссии по подготовке и проведению VI Съезда лидеров мировых и традиционных религий в городе Астане
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года № 205.
В целях координации деятельности государственных органов Республики Казахстан по подготовке и проведению VI Съезда лидеров мировых и традиционных религий 10-11 октября 2018 года в городе Астане:
1. Создать Государственную комиссию по подготовке и проведению VI Съезда лидеров мировых и традиционных религий (далее - Государственная комиссия) в следующем составе:
Токаев
Касым-Жомарт Кемелулы
-
Председатель Сената Парламента Республики Казахстан, председатель Государственной комиссии
Тажин
Марат Муханбетказиевич
-
первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя Государственной комиссии
Абдрахманов
Кайрат Кудайбергенович
-
Министр иностранных дел Республики Казахстан, заместитель председателя Государственной комиссии
Ермекбаев
Нурлан Байузакович
-
Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан, заместитель председателя Государственной комиссии
Сыдыков
Серик Сламжанович
-
руководитель Аппарата Сената Парламента Республики Казахстан, секретарь Государственной комиссии
члены Государственной комиссии:
Абаев
Даурен Аскербекович
-
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
Арын
Берик Сакбайулы
-
вице-министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан, уполномоченный по продвижению целей и задач Съезда лидеров мировых и традиционных религий
Атамкулов
Мади Бакирович
-
шеф Протокола Президента Республики Казахстан
Ашикбаев
Ержан Нигматуллаулы
-
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Байбек
Бауыржан Кыдыргалиулы
-
аким города Алматы
Балаева
Аида Галымовна
-
заведующая Отделом внутренней политики Администрации Президента Республики Казахстан
Бисембаев
Абай Айдарханович
-
Управляющий делами Президента Республики Казахстан
Биртанов
Елжан Амантаевич
-
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Джанзаков
Асхат Искакович
-
начальник Управления материально-технического обеспечения Управления делами Президента Республики Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
-
аким города Астаны
Куренбеков
Амантай Жанкеевич
-
Начальник Службы государственной охраны Республики Казахстан
Касымбек
Женис Махмудулы
-
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Касымов
Калмуханбет Нурмуханбетович
-
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Масимов
Карим Кажимканович
-
Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Мухамедиулы
Арыстанбек
-
Министр культуры и спорта Республики Казахстан
Мынбай
Дархан Камзабекович
-
заместитель председателя Ассамблеи народа Казахстана, заведующий Секретариатом Ассамблеи
Сагадиев
Ерлан Кенжегалиевич
-
Министр образования и науки Республики Казахстан
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Министр финансов Республики Казахстан
Турсунов
Адиль Капанулы
-
заведующий Центром внешней политики Администрации Президента Республики Казахстан
Укибай
Айдос Ыдырысулы
-
Пресс-секретарь Президента Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) Мемлекеттік комиссия жұмысына қажетті жәрдем көрсетсін;
2) Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VI съезін уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. НАЗАРБАЕВ

2. Правительству Республики Казахстан:
1) оказать необходимое содействие работе Государственной комиссии;
2) обеспечить своевременное финансирование VI Съезда лидеров мировых и традиционных религий.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н.НАЗАРБАЕВ