Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 қазандағы № 60 өкімі.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық инвесторлар кеңесінің дербес құрамы бекітілсін:
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 29.06.2024 № 591 Жарлықтарымен.
Бектенов
Олжас Абайұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Скляр Роман Васильевич
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Байбазаров
Нұрлан Серікұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі
Такиев
Мәди Төкешұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Асылов
Берік Ноғайұлы
Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры
Сапаров
Айдарбек Сейпілұлы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Есқараев
Азамат Несіпбайұлы
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Шарлапаев
Қанат Бисимбайұлы
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Шаққалиев
Арман Абайұлы
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Жамаубаев
Ерұлан Кенжебекұлы
Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін кеңесшісі
Айтжанов
Асхат Әбдірахманұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Ақтөбе облысы өңірлік кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Әбдіразақов
Елдар Советұлы
"Коммеск-Өмір" сақтандыру компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Әбілов
Қанат Алтынбекұлы
"DD21" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Әкпар
Дулат Бекманапұлы
"Нәтиже" сүт фабрикасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім бойынша)
Баталов
Райымбек Әнуарұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа төрағасы (келісім бойынша)
Богачев
Сергей Николаевич
"Авиа Центр Казахстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басшысы (келісім бойынша)
Дайрабаев
Жигули Молдақалықұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Агроөнеркәсіптік кешен комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Доскенов
Талғат Каскенұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі (келісім бойынша)
Ескендіров
Мұқаш Зұлқарнайұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Жамбыл облысы өңірлік кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Көкенов
Қайрат Нұрадинұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Астана қаласы өңірлік кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қадиров
Бахытбек Русланұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі (келісім бойынша)
Қаниев
Берік Серәліұлы
"Lancaster Group" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Манжанова
Ирина Рихардовна
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі (келісім бойынша)
Нагуманова
Тахмина Утагалиевна
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Өңдеу өнеркәсібі комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Овсянников
Владимир Вячеславович
"Method" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Радостовец
Николай Владимирович
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Геология саласы, тау-кен, көмір өндіру және металлургия өнеркәсібі комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Рахымбаев
Айдын Жұмаділұлы
"BI Group" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Смағұлов
Нұрлан Еркебұланұлы
"Astana Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің президенті (келісім бойынша)
Туреханов
Владимир Байдуллаевич
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа мүшесі, Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар, білім және инновациялар комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Шаяхметова
Үміт Болатханқызы
"Қазақстан халық банкі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Ілиясов
Еркебұлан Сайдоллаұлы
"AlageumGroup" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О персональном составе Совета национальных инвесторов при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 октября 2019 года № 60.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
Сноска. Состав - в редакции Указа Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 29.06.2024 № 591.
Скляр Роман Васильевич
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан Республики Казахстан
Жамаубаев Ерулан Кенжебекович
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан
Асылов Берик Ногайулы
Генеральный Прокурор Республики Казахстан
Сапаров Айдарбек Сейполлович
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Ескараев Азамат Несипбаевич
Министр юстиции Республики Казахстан
Шарлапаев Канат Бисимбаевич
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Шаккалиев Арман Абаевич
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Абдразаков Ельдар Советович
председатель Совета директоров акционерного общества "Страховая компания "Коммеск-Өмір" (по согласованию)
Абилов Канат Алтынбекович
директор товарищества с ограниченной ответственностью "DD21" (по согласованию)
Айтжанов Асхат Абдрахманович
член президиума, председатель Регионального совета Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" Актюбинской области (по согласованию)
Әкпар Дулат Бекманапұлы
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Нәтиже" сүт фабрикасы" (по согласованию)
Баталов Райымбек Анварович
председатель президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Богачев Сергей Николаевич
руководитель товарищества с ограниченной ответственностью "Авиа Центр Казахстан" (по согласованию)
Дайрабаев Жигули Молдакалыкович
член президиума, председатель Комитета агропромышленного комплекса Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Доскенов Талгат Каскенович
член президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Ильясов Еркебулан Сайдуллаевич
председатель Совета директоров акционерного общества "AlageumGroup" (по согласованию)
Искандиров Мукаш Зулкарнаевич
член президиума, председатель Регионального совета Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" Жамбылской области (по согласованию)
Кадиров Бахытбек Русланович
член президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Каниев Берик Сералиевич
председатель Совета директоров акционерного общества "Lancaster Group" (по согласованию)
Кокенов Кайрат Нурадинулы
член президиума, председатель Регионального совета Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" города Астаны (по согласованию)
Манжанова Ирина Рихардовна
член президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Нагуманова Тахмина Утагалиевна
член президиума, председатель Комитета обрабатывающей промышленности Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Овсянников Владимир Вячеславович
директор товарищества с ограниченной ответственностью "Method" (по согласованию)
Радостовец Николай Владимирович
член президиума, председатель Комитета геологической отрасли, горнорудной, угледобывающей и металлургической промышленности Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Рахимбаев Айдын Жумадилович
председатель Совета директоров акционерного общества "ВI Group" (по согласованию)
Смагулов Нурлан Эркебуланович
президент товарищества с ограниченной ответственностью "Astana Group" (по согласованию)
Туреханов Владимир Байдуллаевич
член президиума, председатель Комитета информационно-коммуникационных технологий, образования и инноваций Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Шаяхметова Умут Болатхановна
председатель правления акционерного общества "Народный банк Казахстана" (по согласованию)
Бектенова Олжаса Абаевича
Премьер-Министра Республики Казахстан
Байбазарова Нурлана Сериковича
Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан
Такиева Мади Токешовича
Министра финансов Республики Казахстан
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев