"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 191 өкімі.
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамында:
жоғарыда аталған Кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Одиль Рено-Бассо
-
Еуропа Қайта Құру және Даму Банкінің президенті (келісім бойынша),
Рональд Джеймс Поллетт
-
"Дженерал Электрик" компаниясының Ресейдегі/ТМД-дағы президенті және Бас атқарушы директоры (келісім бойынша),
Йошинори Катаяма
-
"Міtsubisһі" корпорациясының аға вице-президенті (келісім бойынша),
Ичиро Такахара
-
"Марубени Корпорейшн" директорлар кеңесінің мүшесі, вице-төрағасы (келісім бойынша),
Хуан Юнчжан
-
"СЫРС" корпорациясының вице- президенті (келісім бойынша),
Подгузов Николай Радиевич
-
Еуразия Даму Банкінің басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Ашок Лаваса
-
Азия Даму Банкінің жекеше сектордағы операциялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік бойынша вице-президенті (келісім бойынша),
Рафаэль Гассет
-
"МЕТРО АГ" компаниясының бас операциялық директоры, басқарма мүшесі (келісім бойынша),
Нил Чапман
-
"Эксон Мобил" корпорациясының аға вице-президенті (келісім бойынша),
Витторио Грилли
-
"JPMorgan Chase International" инвестициялық банкінің Еуропа - Таяу Шығыс - Африка өңірі бойынша консультативтік кеңесінің төрағасы (келісім бойынша),
Иан Коулберн
-
"Делойт" компаниясының ТМД бойынша бас атқарушы директоры (келісім бойынша),
Такаюки Уеда
-
"Инпекс" корпорациясының президенті және бас атқарушы директоры (келісім бойынша);
көрсетілген Кеңестің құрамынан: Лоренцо Симонелли, Исао Кано, Шигеру Ямазоэ, Хоу Цицзюн, Андрей Юрьевич Бельянинов, Дивакар Гупта, Филиппе Палацци, Нил Уильям Даффин, доктор Джейкоб Аарон Френкель, Дэвид Крукшэнк шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.Тоқаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 июня 2021 года № 191
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
в персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным распоряжением:
ввести в состав вышеназванного Совета:
Одиль Рено-Бассо
президента Европейского Банка реконструкции и развития (по согласованию),
Рональда Джеймса Поллетта
президента и главного исполнительного директора компании "Дженерал Электрик" в России/СНГ (по согласованию),
Йошинори Катаяму
старшего вице-президента корпорации "Mitsubishi" (по согласованию),
Ичиро Такахару
члена Совета директоров, вице- председателя "Марубени Корпорейшн" (по согласованию),
Хуана Юнчжана
вице-президента корпорации "CNPC" (по согласованию),
Подгузова Николая Радиевича
председателя правления Евразийского Банка Развития (по согласованию),
Ашока Лавасу
вице-президента по операциям в частном секторе и государственно-частному партнерству Азиатского Банка Развития (по согласованию),
Рафаэля Гассета
главного операционного директора, члена правления компании "МЕТРО АГ" (по согласованию),
Нила Чапмана
старшего вице-президента корпорации "Эксон Мобил" (по согласованию),
Витторио Грилли
председателя консультативного совета по региону Европа - Ближний Восток - Африка инвестиционного банка "JPMorgan Chase International" (по согласованию),
Иана Коулберна
главного исполнительного директора компании "Делойт" по СНГ (по согласованию),
Такаюки Уеду
президента и главного исполнительного директора корпорации "Инпекс" (по согласованию);
вывести из состава указанного Совета: Симонелли Лоренцо, Кано Исао, Ямазоэ Шигеру, Цицзюня Хоу, Бельянинова Андрея Юрьевича, Гупту Дивакара, Палацци Филиппе, Даффина Нила Уильяма, доктора Френкеля Джейкоба Аарона, Крукшэнка Дэвида.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев