Қазақстан халқы Ассамблеясының отыз үшінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 132 Өкімі.
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының отыз үшінші сессиясы 2024 жылғы 24 – 25 сәуірде Астана қаласындағы Президенттік орталықта "Бірлік. Жасампаздық. Өрлеу" күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының отыз үшінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О созыве тридцать третьей сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 марта 2024 года № 132
1. Созвать тридцать третью сессию Ассамблеи народа Казахстана 24 – 25 апреля 2024 года в городе Астане в Президентском центре с повесткой дня "Единство. Созидание. Прогресс".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения тридцать третьей сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент Республики Казахстан К. Токаев