"Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының, келiсiмдерiнiң және жекелеген заң актiлерiнiң бюллетенi" деген басылым шығару туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1993 жылғы 30 сәуiр N 1192
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыртқы саяси және сыртқы экономикалық қызметi туралы мемлекеттiк органдардың, мекемелердiң және азаматтардың жедеғабыл хабарлар болуын арттыру мақсатында "Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының, келiсiмдерiнiң және жекелеген заң актiлерiнiң бюллетенi" деген басылым шығару белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi, Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгi, Экономика министрлiгi жариялауға жататын халықаралық келiсiмдер Бюллетень редакциясына бiрiншi кезекте жiберiлуiн қамтамасыз етсiн.
3. Бюллетень үш айда бiр рет мерзiмдiлiкпен қазақ, ағылшын және орыс тiлдерiнде шығарылып тұрады.
4. Бюллетеньге әдiстемелiк басшылық ету және оны басып шығару Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жүктелсiн, оған 2 айлық мерзiмде Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын, келiсiмдерiн және жекелеген заң актiлерiн жариялау тәртiбiн әзiрлеу тапсырылады.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Бюллетеньдi
әзiрлеу мен шығаруға арналған қажеттi қаржы бөлiнуiн көздейтiн
болсын.
6. Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi Бюллетеньнiң
кiтап саудасы арқылы таратылуы мен өткiзiлуiн ұйымдастырсын.
7. Байланыс министрлiгi Бюллетеньнiң жазылу бойынша таратылуын
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об издании "Бюллетеня междунаpодных договоpов, соглашений и отдельных законодательных актов Республики Казахстан"
РАСПОРЯЖЕНИЕ Пpезидента Республики Казахстан от 30 апpеля 1993 г. N 1192
1. В целях повышения оперативного информирования государственных органов, учреждений и граждан о внешнеполитической и внешнеэкономической деятельности Республики Казахстан учредить издание "Бюллетень международных договоров, соглашений и отдельных законодательных актов Республики Казахстан".
2. Министерству иностранных дел, Министерству внешнеэкономических связей, Министерству экономики Республики Казахстан обеспечить первоочередное направление подлежащих опубликованию международных соглашений в редакцию Бюллетеня.
3. Бюллетень издается периодичностью один раз в три месяца на казахском, английском и русском языках.
4. Методическое руководство и издание Бюллетеня возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан, которому поручается в 2-месячный срок разработать порядок опубликования международных договоров, соглашений и отдельных законодательных актов Республики
Казахстан.
5. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть
выделение необходимых средств для подготовки и издания Бюллетеня.
6. Министерству печати и массовой информации организовать
распространение и реализацию Бюллетеня через книжную торговлю.
7. Министерству связи обеспечить распространение Бюллетеня по
подписке.
Президент
Республики Казахстан