Қауiпсiздiк пен қоғамдық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiнде
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкімі 1995 жылғы 20 қазан N 2587. Күшi жойылған - ҚР Президентiнiң 1995.11.13. N 2631 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қауiпсiздiк пен қоғамдық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiнде Қазақстан Республикасы Конституциясының 66-бабында көзделген өкiлеттiктерiн жүзеге асыру мақсатында құқық қорғау органдарының қызметiн үйлестiру, соттардың, Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң, прокуратура, iшкi iстер және ұлттық қауiпсiздiк органдарының ұйымдық және жедел мәселелерiн шешу Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Орынбасары Н.А.Шайкеновке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Обеспечение безопасности и общественного порядка
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 2587. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 13 ноябpя 1995 г. N 2631
В целях реализации полномочий Правительства Республики Казахстан по обеспечению безопасности и общественного порядка, предусмотренных статьей 66 Конституции Республики Казахстан, возложить координацию деятельности правоохранительных органов, решение организационных и оперативных вопросов судов, Государственного следственного комитета, органов прокуратуры, внутренних дел и национальной безопасности на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шайкенова Н.А.
Президент Республики Казахстан