Қазақстан Халықтары ассамблеясының үшiншi сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1996 жылғы 2 сәуiрдегi N 2924
1. Қазақстан Халықтары ассамблеясының үшiншi сессиясы 1996 жылғы
29 сәуiрде Алматы қаласында шақырылсын.
Сессияның күн тәртiбiне мемлекетаралық интеграцияны тереңдетуге,
республиканың егемендiгiн нығайтуға және Қазақстан патриотизмiн
қалыптастыруға байланысты мәселелер енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi, Қазақстан Халықтары
ассамблеясының Атқарушы хатшылығы Қазақстан Халықтары ассамблеясының
үшiншi сессиясын өткiзуге байланысты мәселелердi қарап, шешетiн
болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О созыве третьей сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 г. N 2924
1. Созвать третью сессию Ассамблеи народов Казахстана 29 апреля
1996 года в г. Алматы.
В повестку дня сессии внести вопросы, связанные с углублением
межгосударственной интеграции, укреплением суверенитета республики и
формированием казахстанского патриотизма.
2. Правительству Республики Казахстан, Исполнительному
секретариату Ассамблеи народов Казахстана рассмотреть и решить
вопросы, связанные с проведением третьей сессии Ассамблеи народов
Казахстана.
Президент
Республики Казахстан