Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институты (ҚМЭБИ) мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебi (ҰЖМБМ) Қамқоршылар Кеңесiнiң төрағасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 23 мамыр N 2997. Kүшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.06.19. N 3041 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының
орынбасары Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин ҚМЭБИ\ҰЖМБМ Қамқоршылар
Кеңесiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
2. М.М. Тәжин бiр ай мерзiмде Мемлекет басшысының қарауына
ҚМЭБИ\ҰЖМБМ Қамқоршылар Кеңесiнiң құрамына өзгертулер енгiзу жөнiнде
ұсыныстар енгiзетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О Председателе Совета Попечителей Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан (КИМЭП) и Национальной Высшей Школы Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан (НВШГУ)
РАСПОРЯЖЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 23 мая 1996 г. N 2997. Утратило силу - Указом Президента РК от 19 июня 1996 г. N 3041
1. Назначить заместителя Руководителя Администрации Президента
Республики Казахстан Тажина Марата Мухамбетказиевича Председателем
Совета Попечителей КИМЭП/НВШГУ.
2. Тажину М.М. в месячный срок внести на рассмотрение Главе
государства предложения по внесению изменений в состав Совета
Попечителей КИМЭП/НВШГУ.
Президент
Республики Казахстан