"Қазақстан Республикасының Президентi жанынан Жедел жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 29 қаңтардағы N 3345 өкiмiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1997 жылғы 17 маусымдағы N 3551
"Зейнетақылар мен еңбекақыны уақытылы төлеудi қамтамасыз ету
жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1997 жылғы 10 сәуiрдегi N 3446
U973446_
Жарлығының
3-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы
13 маусымдағы кеңейтiлген отырысының шешiмiне сәйкес "Қазақстан
Республикасының Президентi жанынан Жедел жұмыс тобын құру туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 29 қаңтардағы
N 3345 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 29 января 1997 года N 3345 "О создании Рабочей оперативной группы при Президенте Республики Казахстан"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 3551
В соответствии с пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1997 года N 3446 "О первоочередных мерах по обеспечению своевременных выплат пенсий и заработной платы" и решением расширенного заседания Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 года, признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 января 1997 года N 3345 "О создании Рабочей оперативной группы при Президенте Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан