Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөнiндегi Жалпыұлттық қордың Қамқоршылар кеңесi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1998 жылғы 21 қаңтар N 3831. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 390 өкімімен.
Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөнiндегi Жалпыұлттық қордың Қамқоршылар кеңесi мына құрамда бекiтiлсiн:
Назарбаев Н.Ә.     - Қазақстан Республикасының Президентi,
Қамқоршылар кеңесiнiң төрағасы
Баталов Ә.Қ.       - Қазақстан Республикасының Парламентi
Мәжiлiсiнiң депутаты, Қамқоршылар кеңесi
төрағасының орынбасары
Қамқоршылар кеңесiнiң мүшелерi:
Кекiлбаев Ә.       - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
хатшысы
Абдоллаев Қ.       - Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
Баев Н.И.          - Маңғыстау облысының әкiмi
Байменов Ә.М.      - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Кеңсесiнiң Басшысы
Балғымбаев Н.Ө.    - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Жақсыбеков Ә.Р.    - Ақмола қаласының әкiмi
Есенбаев М.Т.      - Қарағанды облысының әкiмi
Каюпова Н.Ә.       - Ана мен бала денсаулығын қорғау
орталығының директоры, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң жанындағы
Отбасы, әйелдер проблемалары және
демографиялық саясат жөнiндегi кеңес
төрағасы
Ким В.С.           - "Қазақмыс корпорациясы" акционерлiк
қоғамының басқарушысы
Қоржова Н.А.       - Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрi
Мәсiмов К.Қ.       - Қазақстанның Акционерлiк Халықтық жинақ
банкi басқармасының төрағасы
Метте В.Л.         - Шығыс Қазақстан облысының әкiмi
Мұқашев Ж.Ж.       - Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрi
Мукхерджи М.       - "Испаткармет" акционерлiк қоғамының бас
директоры
Сағдиев М.Р.       - Қазақстан Ардагерлер кеңесiнiң төрағасы
Садыков Т.С.       - Абай атындағы Алматы мемлекеттiк
университетiнiң ректоры
Сұбханбердин Н.С.  - "Қазкоммерцбанк" ашық акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы
Тасмағамбетов И.Н. - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары -
Әкiмшiлiктiң Ұйымдастыру-бақылау бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Төлемағанбетов М.Ж.- "Айя компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгiнiң президентi
Храпунов В.В.      - Алматы қаласының әкiмi
Федотова З.Л.      - Қазақстан Республикасының Парламентi
Сенатының депутаты
Қазақстан Республикасының
Президентi

О Попечительском совете Общенационального фонда по поддержке малообеспеченных граждан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 января 1998 г. N 3831. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 4 июля 2003 года N 390
Утвердить Попечительский совет Общенационального фонда по поддержке малообеспеченных граждан в следующем составе:
Назарбаев Н.А.        - Президент Республики Казахстан,
Председатель Попечительского совета
Баталов А.К.          - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан, заместитель Председателя
Попечительского совета
Члены Попечительского совета:
Кекилбаев А.          - Государственный Секретарь Республики
Казахстан
Абдуллаев К.          - аким Южно-Казахстанской области
Баев Н.И.             - аким Мангистауской области
Байменов А.М.         - Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Балгимбаев Н.У.       - Премьер-Министр Республики Казахстан
Джаксыбеков А.Р.      - аким г. Акмолы
Есенбаев М.Т.         - аким Карагандинской области
Каюпова Н.А.          - директор Центра охраны здоровья матери
и ребенка, Председатель Совета по
проблемам семьи, женщин и
демографической политике при
Президенте Республики Казахстан
Ким В.С.              - управляющий акционерного общества
"Корпорация Казахмыс"
Коржова Н.А.          - Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Масимов К.К.          - Председатель Правления Акционерного
Народного Сберегательного Банка
Казахстана
Метте В.Л.            - аким Восточно-Казахстанской области
Мукашев Ж.Д.          - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Мукхерджи М.          - генеральный директор акционерного
общества "Испаткармет"
Сагдиев М.Р.          - Председатель Совета ветеранов
Казахстана
Садыков Т.С.          - ректор Алматинского государственного
университета им. Абая
Субханбердин Н.С.     - Председатель Правления открытого
акционерного общества "Казкоммерцбанк"
Тасмагамбетов И.Н.    - заместитель Руководителя Администрации
- заведующий Организационно-
контрольным отделом Администрации
Президента Республики Казахстан
Тулемаганбетов М.Ж.   - президент товарищества с ограниченной
ответственностью "Компания Айя"
Храпунов В.В.         - аким г. Алматы
Федотова З.Л.         - депутат Сената Парламента Республики
Казахстан
Президент
Республики Казахстан