Интеграциялық Комитеттiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1998 жылғы 5 маусымдағы N 3975
Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы мен Ресей Федерациясы Мемлекетаралық Кеңесiнiң "Интеграциялық Комитеттiң орналасқан жерiн өзгерту туралы" 1998 жылғы 28 сәуiрдегi N 29 шешiмiн iске асыру мақсатында:
1. Былай деп белгiленсiн:
1) медициналық, тұрғын үй, көлiк, санаторий-курорттық қызмет көрсетiлу деңгейi жөнiнен:
Интеграциялық Комитет төрағасының лауазымы Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Бiрiншi орынбасарының лауазымына теңестiрiледi;
Интеграциялық Комитет аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдары Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi қызметкерлерiнiң тиiстi лауазымдарына теңестiрiледi;
2) қызметтiк куәлiктер:
Интеграциялық Комитет төрағасына Қазақстан Республикасы Президентiнiң қолы қойылып;
Интеграциялық Комитет аппаратының басшы қызметкерлерiне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң қолы қойылып берiледi.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы:
1) Интеграциялық Комитеттi орналастыру үшiн мына мекенжай бойынша: Алматы қаласы, Республика алаңы 4, жалдау ақысын алмай үй-жай бөлетiн болсын;
2) Интеграциялық Комитеттiң жұмыс бабындағы автомобильдерiне қызмет көрсетудi қамтамасыз етсiн;
3) Интеграциялық Комитеттiң Беларусь Республикасы, Қырғыз
Республикасы, Ресей Федерациясы мен Тәжiкстан Республикасы
азаматтарының iшiнен жауапты қызметкерлерi мен iссапарға келген
адамдарды орналастыру үшiн қызметтiк пәтерлердiң қажеттi санын
бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Интеграциялық Комитеттiң басшы қызметкерлерiн үкiметтiк байланыс
құралдарымен қамтамасыз ететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по обеспечению деятельности Интеграционного Комитета
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 июня 1998 г. № 3975
В целях реализации решения Межгосударственного Совета Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации от 28 апреля 1998 года № 29 "Об изменении места нахождения Интеграционного Комитета":
1. Установить, что:
1) по уровню медицинского, жилищного, транспортного и санаторно-курортного обслуживания должности:
Председателя Интеграционного Комитета приравнивается к должности Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан;
работников аппарата Интеграционного Комитета приравниваются к соответствующим должностям работников Администрации Президента Республики Казахстан;
2) служебные удостоверения выдаются:
Председателю Интеграционного Комитета - за подписью Президента Республики Казахстан;
руководящим работникам аппарата Интеграционного Комитета - за подписью Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан:
1) выделить помещения для размещения Интеграционного Комитета по адресу: г. Алматы, площадь Республики 4, без взимания арендной платы;
2) обеспечить обслуживание служебных автомобилей Интеграционного Комитета;
3) выделить необходимое количество служебных квартир для ответственных работников Интеграционного Комитета из числа граждан Республики Беларусь, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан и размещения командированных лиц.
3. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить руководящих работников аппарата Интеграционного Комитета средствами правительственной связи.
Президент
Республики Казахстан