Акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 18 ақпан N 8. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кадр саясатын күшейту мақсатында:
1. Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес акционерлік қоғамдардың
(ұлттық компаниялардың) бірінші басшыларын қайта сайлау қамтамасыз
етілсін.
2. Қолданылып жүрген заңдарды осы өкімге сәйкес келтіру жөнінде ұсыныстар енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Отдельные вопросы акционерных обществ
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года N 8. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях усиления кадровой политики Правительству Республики Казахстан:
1. В соответствии с действующим законодательством обеспечить
переизбрание первых руководителей акционерных обществ (национальных
компаний).
2. <*>
Сноска. Пункт 2 исключен распоряжением Президента РК от 5 марта 1999
года N 17   N990017_ .
Президент
Республики Казахстан