Қазақстан Республикасы жоғары мемлекеттік органдарының Астана қаласында орналасқан, жаңадан пайдалануға қосылған объектілерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 3 қаңтар N 8
Жоғары мемлекеттік органдардың пайдалануға қосылған объектілерін тиімді пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) белгіленген тәртіппен:
1) Астана қаласында Бейбітшілік көшесі, 11 мекен-жайы бойынша орналасқан Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Премьер-Министрі Кеңсесінің ғимаратының Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттарының дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының балансына;
2) Қазақстан Республикасы Парламентінің Астана қаласында Абай
даңғылы, 57 мекен-жайы бойынша орналасқан 400 орынды мәжіліс залы бар
ғимаратының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасы
Парламентінің өндірістік-пайдалану кәсіпорны" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының балансына қабылдануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О передаче вновь введенных в эксплуатацию объектов высших государственных органов Республики Казахстан, расположенных в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 8
В целях эффективного использования введенных в эксплуатацию объектов высших государственных органов Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном порядке обеспечить принятие:
1) здания Администрации Президента и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, расположенного в городе Астане по ул. Бейбитшилик, 11, на баланс Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан;
2) здания Парламента Республики Казахстан с залом заседаний на 400
мест, расположенного в городе Астане по проспекту Абая, 57, на баланс
государственного предприятия на праве хозяйственного ведения
"Производственно-эксплуатационное предприятие Парламента Республики
Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)