Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 қазандағы N 1316 және 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1261 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 5 қаңтар N 12
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
2) "Жылжымайтын мүлікті бағалау және тіркеу жөніндегі мекемелер мен кәсіпорындарды "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жылжымайтын мүлік пен заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі агенттігінің Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтары" мемлекеттік кәсіпорны етіп қайта құру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1261
P971261_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 37, 358-құжат):
6-тармақ алып тасталсын.
ЕСКЕРТУ. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінiң 2002.03.29. N
373 қаулысымен.
P020373_
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 года N 1316 и от 15 августа 1997 года N 1261
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2000 года N 12
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1) пункта 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2002 г. N 373 P020373_ )
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1997 года N 1261 P971261_ "О преобразовании учреждений и предприятий по оценке и регистрации недвижимого имущества в государственные предприятия "Центры по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 37, ст.358):
пункт 6 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)