Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі туралы ереженi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 қаңтар N 48. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1119 қаулысымен ~P041119
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.03. N 962  қаулысымен .
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж, N 8, 59-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об утверждении Положения о Министерстве финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2000 года N 48. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 (P041119)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 сентября 2002 г. N 962 P020962_  )
2. Признать утратившим силу подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года N 207 P990207_  "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 59).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан