Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасы Үкіметінің арасындағы еркін сауда туралы келісімге Хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қаңтар 115
Алдағы екіжақты ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-қырғыз комиссиясының мәжілісіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасы Үкіметінің арасындағы еркін сауда туралы келісімге Алып қоюсыз және шектеусіз еркін сауда режимін уақытша қолданудың мерзімін ұзарту туралы хаттамаға қол қойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Даниал
Кенжетайұлы Ахметовке Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз
Республикасы Үкіметінің арасындағы еркін сауда туралы келісімге Алып
қоюсыз және шектеусіз еркін сауда режимін уақытша қолданудың мерзімін
ұзарту туралы хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О подписании Протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о свободной торговле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2000 года N 115
В связи с предстоящим заседанием казахстанско-кыргызской комиссии по двустороннему сотрудничеству Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подписать Протокол о продлении срока временного применения режима свободной торговли без изъятий и ограничений к Соглашению между Правительством Кыргызской Республики о свободной торговле.
2. Уполномочить Ахметова Даниала Кенжетаевича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о продлении срока временного применения режима свободной торговли без изъятий и ограничений к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о свободной торговле.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)