Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 тамыздағы N 1274 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қаңтар N 121 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы N 2071 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.10 N 2071 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тауарлардың заттаңбаларына (этикеткаларына) мемлекеттік және орыс тілдерінде ақпарат енгізу жөніндегі талаптар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 тамыздағы N 1274 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 43, 395-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта: бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2000 жылдың 1 сәуірінен бастап осы қаулыға қосымшада көрсетілген тауарларды тауар заттаңбаларында (этикеткаларында, бумаларында, нұсқаулықтарында ж. т.б.) мемлекеттік және орыс тілдерінде ақпаратты болуынсыз Қазақстан Республикасының аумағында сатуға тиым салынсын";
2) 2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1999 года N 1274
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2000 года N 121. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 2071
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.12.2009 № 2071 (порядок введения в действие см. п. 3).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1999 года N 1274 P991274_ "О требованиях по нанесению информации на государственном и русском языках на товарных ярлыках (этикетках) товаров" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 43, ст. 395) следующие изменения:
1) в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1. Запретить с 1 апреля 2000 года реализацию на территории Республики Казахстан товаров, указанных в приложении к настоящему постановлению, без наличия на товарных ярлыках (этикетках, упаковках, инструкциях и т.д.) информации на государственном и русском языках:";
2) пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М., Склярова И.В.)