Орал ЖЭО-да газ турбиналы қондырғылардың құрылысын салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 ақпан N 185
Батыс Қазақстан облысын энергиямен жабдықтаудың жай-күйін жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімінің, "Жайықжылуэнергия" ашық акционерлік қоғамының (Орал қаласы) және VEAG компаниясының (Германия) шетелдік инвестицияларды тарта отырып, қуаттылығы 56 МВт дейінгі газ турбиналы қондырғылардың құрылысын салу жолымен Орал ЖЭО-ын кеңейту үшін бірлескен кәсіпорын құру туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі N 384 P990384_ қаулысымен бекітілген Электр энергетикасын 2030 жылға дейін дамыту бағдарламасына сәйкес Орал ЖЭО-ның жанындағы газ турбиналы қондырғылардың құрылысын салу Қазақстан Республикасының тікелей
инвестициялар бойынша жүзеге асырылатын басымдықты жобаларының бірі болып
есептелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Орынбекова Д.Қ.

О строительстве газотурбинных установок на Уральской ТЭЦ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 185
В целях улучшения состояния энергоснабжения Западно-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложения акима Западно-Казахстанской области, открытого акционерного общества "Жайыктеплоэнерго" (г. Уральск) и компании VEAG (Германия) о создании совместного предприятия для расширения Уральской ТЭЦ путем строительства газотурбинных установок мощностью до 56 МВт с привлечением иностранных инвестиций.
2. В соответствии с Программой развития электроэнергетики до 2030 года, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 384 P990384_ , считать строительство газотурбинных установок при Уральской ТЭЦ одним из приоритетных проектов в Республике Казахстан, осуществляемым по прямым инвестициям.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)