Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 934 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 ақпан N 186
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жергілікті қаржы органдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 934 P990934_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 2-1, 2-2 және 2-3-тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен келісім бойынша заңдарда белгіленген тәртіппен аумақтық қаржы органдарының мүлкін тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің коммуналдық меншігіне беруді қамтамасыз етсін.
2-2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің аумақтық қаржы
органдары таратылсын.
2-3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген
тәртіппен аумақтық қаржы органдарын таратуды жүзеге асырсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1999 года N 934
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 186
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 934 P990934_ "О местных финансовых органах" следующие дополнения:
дополнить пунктами 2-1, 2-2 и 2-3 следующего содержания:
"2-1. Министерству финансов Республики Казахстан по согласованию с акимами областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить передачу имущества территориальных финансовых органов в коммунальную собственность соответствующих административно-территориальных единиц.
2-2. Ликвидировать территориальные финансовые органы Министерства
финансов Республики Казахстан.
2-3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке осуществить ликвидацию территориальных
финансовых органов.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)