Авиадвигательдердің Өзбекстан Республикасынан Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясына транзиті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 11 ақпан N 216
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылғы 14 қазандағы N 25-12-619 келісімшартқа сәйкес Қазан мотор жасау өндірістік бірлестігі үшін "Узавиатехснаб" акционерлік қоғамы беретін, саны 3 дана авиадвигательдің Өзбекстан Республикасынан Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясына транзитіне рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
қауіпсіздік шараларын қамтамасыз ете отырып транзиттік тасымалды темір жол
көлігімен жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен транзиттік тасымалды бақылауды
қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

О транзите через территорию Республики Казахстан авиадвигателей из Республики Узбекистан в Российскую Федерацию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2000 года N 216
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан авиадвигателей в количестве 3 штук из Республики Узбекистан в Российскую Федерацию, поставляемых АО "Узавиатехснаб" для Казанского моторостроительного производственного объединения, согласно контракту N 25-12-619 от 14 октября 1999 года.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом
с обеспечением мер безопасности.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов
Республики Казахстан обеспечить контроль за транзитной перевозкой в
установленном законодательством порядке.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)