"Екібастұзөнеркәсіпсервис" ААҚ-ның иелігіндегі шектеулі мүліктің бір бөлігін сату жөніндегі мамандандырылған ашық аукционды өткізудің ерекше тәртібі мен шарттары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 ақпан N 217. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.06. N 497 ~P020497 қаулысымен.
"Екібастұзөнеркәсіпсервис" ААҚ-ның Қазақстан Республикасының экономикасы үшін маңызды стратегиялық мәнін ескере отырып, "Заңды тұлға - салық төлеушінің салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша мемлекет алдындағы берешегіне байланысты салық қызметі органдары тыйым салған мүлікті сату жөнінде мамандандырылған ашық аукцион өткізудің тәртібі мен шарттары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 12 шілдедегі N 952 P950952_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 272-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Екібастұзөнеркәсіпсервис" ААҚ-ның иелігіндегі Екiбастұз жүк тиеу-көлiк басқармасының мүлiктiк кешенiнiң ("Трудовая" және "Ударная" станцияларын қоса алғанда) шектеулi мүлкін (бұдан әрі - Мүлік) салық қызметі органдары сатуының мыналарды көздейтін ерекше тәртібі мен шарттары, сондай-ақ мамандандырылған ашық аукционға қатысушыларға талаптар белгіленсін:
1) Мүлікті тиісті комиссия бастапқы құнын айқындаған соң бірнеше лоттармен сату;
2) сауда-саттыққа қатысу үшін аванс кемінде 10 млн. теңгені құрауы тиіс;
3) сатылған мүлік үшін есеп айырысудың түпкілікті мерзімі
сауда-саттық өткізілген күннен бастап 3 банктік күннен артық болмауы тиіс;
4) мынадай:
мемлекеттік бюджеттің алдында мерзімі өткен борыштары жоқ;
темiр жол тасымалдары саласында кемiнде 5 (бес) жыл жұмыс тәжiрибесi
мен рұқсат ету құжаттарының немесе жылына 5 (бес) миллион тонна темiр жол
тасымалдары көлемiмен тау-кен өндiру саласында жұмыс тәжiрибесi мен рұқсат
ету құжаттары бар.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.03.21. N 424
қаулысымен.
P000424_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

Об особом порядке и условиях проведения специализированного открытого аукциона по реализации части ограниченного в распоряжении имущества ОАО "Экибастузпромсервис"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 217. Утратило силу постановлением Правительства РК от 6 мая 2002 г. N 497 ~P020497
Учитывая важное стратегическое значение для экономики Республики Казахстан, в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 года N 952 P950952_ "Об утверждении Положения о порядке и условиях проведения специализированного открытого аукциона по реализации ограниченного в распоряжении органами налоговой службы имущества в связи с задолженностью налогоплательщика-юридического лица перед государством по налогам и другим обязательным платежам в бюджет" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 272) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить особые порядок и условия реализации имущественного комплекса Экибастузского погрузочно-транспортного управления (включая станции "Трудовая" и "Ударная") ограниченного в распоряжении органами налоговой службы имущества ОАО "Экибастузпромсервис" (далее - Имущество), а также требования к участникам открытого специализированного аукциона предусматривающие:
1) реализацию Имущества несколькими лотами после определения стартовой стоимости соответствующей комиссией;
2) аванс за участие в торгах должен составлять не менее 10 (десять) млн. тенге;
3) окончательный срок расчетов за реализуемое Имущество не более 3 банковских дней со дня проведения торгов;
4) допуск к участию в торгах покупателей, отвечающих следующим требованиям:
отсутствие просроченной задолженности перед государственным бюджетом;
наличие опыта работы и разрешительных документов в сфере железнодорожных перевозок не менее 5 (пять) лет или наличие опыта работы и разрешительных документов в сфере горнодобывающей отрасли с объемом железнодорожных перевозок не менее 5 (пять) миллионов тонн в год.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 21 марта 2000 г. N 424
P000424_
.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)