Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1464 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 12 ақпан N 223
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен жалақы, стипендия, зейнетақы, жәрдемақы және басқа да ақшалай төлемдерді төлеудің тәртібін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1464 P991464_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 48, 447-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
екінші абзацтағы "мамырдан" деген сөз "қарашадан" деген сөзбен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "қаңтардан" деген сөз "шілдеден" деген сөзбен
ауыстырылсын;
3-тармақтағы "1999 жылғы 1 желтоқсанға" деген сөздер "2000 жылғы
маусымға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1464
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 223
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1464 P991464_ "О мерах по совершенствованию порядка выплаты заработной платы, стипендий, пенсий, пособий и других денежных выплат за счет средств государственного бюджета" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 447) следующее изменения:
в пункте 2:
в абзаце втором слово "мая" заменить словом "ноября";
в абзаце третьем слово "января" заменить словом "июля";
в пункте 3 слова "декабря 1999 года" заменить словами "июня 2000 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)