Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 15 ақпан N 244
Поездар қозғалысының қауіпсіздік деңгейін сақтау, теміржол көлігі кәсіпорындарының тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны мен
оның қарауындағы жекелеген ведомстволық бағыныстағы заңды тұлғаларды қайта
ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21
шілдедегі N 1025
P991025_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1999 ж., N 38, 321-құжат);
1-тармақта:
1), 3), 4) тармақшалар алынып тасталсын;
2) "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны мен
оның қарауындағы жекелеген ведомстволық бағыныстағы заңды тұлғаларды қайта
ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2
тамыздағы N 1101
P991101_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1999 ж., N 40, 344-құжат):
1-тармақта:
4), 5), 6) тармақшалар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 244
В целях соблюдения уровня безопасности движения поездов, обеспечения стабильной работы предприятий железнодорожного транспорта Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1025 P991025_ "О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Казахстан темiр жолы" и отдельных подведомственных юридических лиц, находящихся в его ведении" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 38, ст. 321):
в пункте 1:
подпункты 1), 3), 4) исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа
1999 года N 1101
P991101_
"О мерах по реорганизации Республиканского
государственного предприятия "Казахстан темiр жолы" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 40, ст. 344):
в пункте 1:
подпункты 4), 5), 6) исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)