"БанкЦентрКредит" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сатудың нысандары мен әдісін айқындау жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 15 ақпан N 249
"Мемлекеттік мүлікті жекешелендірудің және басқарудың тиімділігін
арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 683
P990683_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 25, 234-құжат)
сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мына құрамда  "БанкЦентрКредит" ашық акционерлік қоғамы
акцияларыының мемлекеттік пакетін сатудың нысандары мен әдісін айқындау
жөнінде комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын:
Есенбаев Мәжит                   - Қазақстан Республикасының
Төлеубекұлы                        Қаржы министрі, төраға
Раханов Мақсұтбек                - Қазақстан Республикасының
Смағұлұлы                          Қаржы Министрлігі Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Аханов Серік                     - Қазақстан Республикасының
Ахметжанұлы                        Экономика бірінші вице-министрі
Тәжияқов Бисенғали               - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Шамғалиұлы                         Банкі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Кұлынов Үміт                     - Қазақстан Республикасы Бағалы
Жаудатұлы                          қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясының мүшесі - атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Әмірин Асқар                     - Қазақстан Республикасы Әділет
Кемеңгерұлы                        министрлігінің Заң департаменті
директорының орынбасары
2. Комиссия 2000 жылдың 1 наурыызына дейін мерзімде "БанкЦентрКредит"
ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сатудың нысандары
мен әдісі жөнінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс еңгізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О создании комиссии по определению формы и метода продажи государственного пакета акций открытого акционерного общества "Банк ЦентрКредит"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 249
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от
1 июня 1999 года N 683
P990683_
"Об утверждении Программы приватизации и
повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000
годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 25, ст. 234) Правительство
Республики Казахстан постановляет:
1. Создать комиссию по определению формы и метода продажи
государственного пакета акций открытого акционерного общества
"Банк ЦентрКредит" в следующем составе (далее - Комиссия):
Есенбаев Мажит Тулеубекович    - Министр финансов Республики
Казахстан, председатель
Раханов                        - Председатель Комитета
Максудбек Смагулович             государственного имущества и
приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Аханов Серик Ахметжанович      - первый вице-Министр экономики
Республики Казахстан
Таджияков                      - заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич            Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Кулинов Умит Джавдатович       - исполнительный директор - член
Национальной комиссии Республики
Казахстан по ценным бумагам
(по согласованию)
Амрин Аскар Кеменгерович       - заместитель директора Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
2. Комиссии в срок до 1 марта 2000 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по форме и методу продажи государственного пакета акций открытого акционерного общества "Банк ЦентрКредит".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)