Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 15 шiлдедегі N 985 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулысы 2000 жылғы 29 ақпан N 325
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жекелеген акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакетiн
жекешелендiру жөнiндегі кеңесшiлердi таңдауға арналған тендер туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 шiлдедегi N 985
P990985_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшаның жаңа редакциясы қосымшаға сәйкес
жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2000 жылғы 29 ақпандағы
N 325 қаулысына қосымша
"Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1999 жылғы 15 шiлдедегi
N 985 қаулысына қосымша
Кейбiр акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакетiн
жекешелендiру жөнiндегі кеңесшiлердi таңдауға арналған инвестициялық
компаниялардың (банктердің) және мамандандырылған консалтингтiк
фирмалардың арасында тендер өткiзу жөніндегі комиссияның құрамы
Есенбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Қаржы министрi, төраға
Раханов                   - Қазақстан Республикасының
Мақсұдбек Смағұлұлы         Қаржы Министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетiнiң
төрағасы, төрағаның орынбасары
Жанәбiлов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Мият Саттарұлы              Кеңсесi Өндiрiстiк бөлiмiнiң меңгерушiсi
Котенко                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Наталья Леонидовна          Кеңсесi Экономика бөлiмiнiң меңгерушісі
Әбiтаев                   - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Есберген Әбiтайұлы          индустрия және сауда бiрiншi вице-министрi
Сәйденов                  - Қазақстан Республикасының
Әнуар Ғалимоллаұлы          Қаржы вице-министрi
Уәйісов                   - Қазақстан Республикасының
Мерей Құрманұлы             Әділет бірінші вице-министрі
Сартбаев                  - Қазақстан Республикасының
Медет Мақсұтұлы             Экономика вице-министрi
Нұрпейісов                - Қазақстан Республикасының
Қайрат Айтмұхамбетұлы       Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi
Жолдасбеков               - Қазақстан Республикасы
Азамат Мырзаданұлы          Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясының төрағасы (келiсiм бойынша)
Қуанышев                  - Қазақстан Республикасының
Дулат Оразбекұлы            Инвестициялар жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы"
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2000 года N 325
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 985 P990985_ "О тендере на выбор советников по приватизации государственных пакетов акций некоторых акционерных обществ" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 февраля 2000 года N 325
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июля 1999 года N 985
Состав комиссии по проведению тендера
среди инвестиционных компаний (банков) и специализированных
консалтинговых фирм на выбор советников по приватизации
государственных пакетов акций некоторых акционерных обществ
Есенбаев Мажит Тулеубекович   - Министр финансов Республики Казахстан,
председатель
Раханов Максудбек Смагулович  - Председатель Комитета государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан, заместитель
председателя
Жанабилов Мият Саттарулы      - заведующий Производственным отделом
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Котенко Наталья Леонидовна    - заведующая Экономическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Абитаев Есберген Абитаевич    - первый вице-Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
Сайденов Анвар Галимуллаевич  - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Ваисов Мерей Курманович       - первый вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Сартбаев Медет Максутович     - вице-Министр экономики Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат              - вице-Министр государственных доходов
Айтмухамбетович                 Республики Казахстан
Джолдасбеков Азамат           - Председатель Национальной комиссии
Мырзаданович                    Республики Казахстан по ценным
бумагам (по согласованию)
Куанышев Дулат Оразбекович    - Председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям".
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)