Сәтбаев қаласының "Кеншілер сарайы" кешеніне Шынболат Ділдебаевтың есімін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 2 наурыз N 341
"Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындарды, ұйымдарды, мекемелерді, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің Тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 P960281_ қаулысына сәйкес және Қарағанды облысы әкімінің ұсынысын ескере отырып Қазақстан Республикасының
Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының "Кеншілер сарайы" кешеніне Қазақстан
Республикасына еңбегі сіңген мәдениет қызметкері Шынболат Ділдебаевтың
есімі берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О присвоении имени Шынболата Дильдебаева комплексу "Дворец Горняков" города Сатпаева
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 341
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 P960281_ "Об утверждении Порядка наименования и переименования предприятий, организаций, учреждений, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" и с учетом предложения акима Карагандинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Присвоить имя Шынболата Дильдебаева, заслуженного работника культуры Республики Казахстан, комплексу "Дворец Горняков" города Сатпаева.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)