Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 қаңтардағы N 18 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 2000 жылғы 2 наурыз N 348
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Кең ауқымды ядролық сынаққа қарсы Альянстың III Конгресiн өткiзу
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 қаңтардағы N 18
P990018_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "1999 жылғы қазанның 19-21 аралығында Алматы қаласында"
деген сөздер "2000 жылғы мамырдың 17-19 аралығында Астана қаласында" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года N 18
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 348
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года N 18 P990018_ "О проведении III Конгресса Глобального Антиядерного Альянса" следующее изменение:
в пункте 1 слова "с 19 по 21 октября 1999 года в городе Алматы" заменить словами "с 17 по 19 мая 2000 года в городе Астане".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)