Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 6 наурыз N 359. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін жеңіл автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 P990663_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 228-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "және көлік құралдарын пайдалануға жұмсалатын шығыстар нормаларының" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік
органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдердің
тиістілік және көлік құралдарын пайдалануға жұмсалатын шығыстар
нормаларының нормативінде:
атауындағы "және көлік құралдарын пайдалануға жұмсалатын шығыстар
нормаларының" деген сөздер алынып тасталсын;
6-баған "1 айға 1 бірл. арн. шығыстар норм. (теңге)" алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2000 года N 359. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 P990663_ "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 23-24, ст. 228) следующие изменения:
в пункте 1 слова "и нормы расходов на эксплуатацию транспортных средств" исключить;
в нормативе положенности служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан и нормах расходов на эксплуатацию транспортных средств, утвержденных указанным постановлением:
в названии слова "и нормы расходов на эксплуатацию транспортных средств" исключить;
графу 6 "Норма расходов на 1 ед. в месяц (тенге)" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)