Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 наурыздағы N 379 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Кейбiр ұйымдарды Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгінің қарамағына беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 24 қазандағы N 1596 P991596_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекітiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 467а, 468, 470-2, 470-7, 470-46, 470-48, 470-49, 470-50, 470-51, 470-89, 470-90, 470-95 - жолдар алынып тасталсын;
"Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 105-3, 105-4, 105-5, 105-6, 105-7, 105-8, 105-9, 105-10, 105-11, 105-12, 105-13 және 105-14-жолдармен толықтырылсын:
"105-3 "Лазерлiк технология жөнiндегi              Алматы қаласы
Алматы инженерлiк орталығы"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу құқығында)
105-4 "Алматы биокомбинаты" республикалық         Алматы қаласы
мемлекеттiк кәсiпорны
(шаруашылық жүргізу құқығында)
105-5 "Қазақстан Республикасының минералды        Алматы қаласы
шикізаты кешенді қайта өңдеу жөніндегі
ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)
105-6 "Қазақстан Республикасының ұлттық         Курчатов қаласы
ядролық орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу
құқығында)
105-7 "Машина жасауды болжау жөніндегі         Қарағанды қаласы
ғылыми-зерттеу орталығы" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
105-8 "Қазақстан Республикасының                 Ақмола облысы,
Биотехнология жөніндегі ұлттық           Степногор қаласы
орталығы" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
105-9 "Фармацевтикалық биотехнология             Ақмола облысы,
институты" республикалық мемлекеттiк     Степногор қаласы
қазыналық кәсiпорны
105-10 "Өсiмдiктердiң физиологиясы, генетикасы     Алматы қаласы
және биоинженериясы институты"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 379. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1999 года N 1596 P991596_ "О передаче некоторых организаций в ведение Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующие изменения и дополнения:
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном
указанным постановлением:
строки, порядковые номера 467а, 468, 470-2, 470-7, 470-46, 470-48,
470-49, 470-50, 470-51, 470-89, 470-90, 470-95, исключить;
раздел "Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 105-3, 105-4, 105-5,
105-6, 105-7, 105-8, 105-9, 105-10, 105-11, 105-12, 105-13 и 105-14,
следующего содержания:
"105-3 Республиканское государственное            город Алматы
предприятие "Алматинский инженерный
центр по лазерной технологии"
(на праве хозяйственного ведения)
105-4  Республиканское государственное            город Алматы
предприятие "Алматинский био-
комбинат"
(на праве хозяйственного ведения)
105-5  Республиканское государственное            город Алматы
предприятие "Национальный центр по
комплексной переработке
минерального сырья Республики
Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)
105-6  Республиканское государственное            город Курчатов
предприятие "Национальный ядерный
центр Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)
105-7  Республиканское государственное            город Караганда
казенное предприятие "Научно-
исследовательский центр по
прогнозированию машиностроения"
105-8  Республиканское государственное            Акмолинская область,
казенное предприятие "Национальный         город Степногорск
центр по биотехнологии Республики
Казахстан"
105-9  Республиканское государственное            Акмолинская область,
казенное предприятие "Институт             город Степногорск
фармацевтической биотехнологии"
105-10 Республиканское государственное            город Алматы
казенное предприятие "Институт
физиологии, генетики и
биоинженерии растений"

105-11 "Ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Жамбыл облысы,
институты" республикалық мемлекеттік        Гвардейский
қазыналық кәсiпорны                         кенті
105-12 "Орталық дәрiлiк қосындыларды             Алматы қаласы
биологиялық зерттеу лабораториясы"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсiпорны
105-13 "Машина жасау" салааралық ғылыми-           Алматы қаласы
технологиялық орталық" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
105-14 "Тәжiрибелiк өндiрiсi бар арнаулы           Алматы қаласы
жобалау-конструкторлық және
технологиялық бюро"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

105-11 Республиканское государственное            Жамбылская область,
казенное предприятие "Научно-              поселок Гвардейский
исследовательский
сельскохозяйственный институт"
105-12 Республиканское государственное            город Алматы
казенное предприятие "Центральная
лаборатория биологических
исследований лекарственных
соединений"
105-13 Республиканское государственное            город Алматы
казенное предприятие "Межотраслевой
научно-технологический центр
"Машиностроение"
105-14 Республиканское государственное            город Алматы
казенное предприятие
"Специальное проектно-
конструкторское и технологическое
бюро с опытным производством".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)