Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 наурыз N 381
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулыға 1-қосымшада:
ІҮ "Шығыстар" деген бөлімде:
13 "Басқалар" деген функционалдық топта:
3 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау" деген ішкі функцияда:
"615 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі"
мемлекеттік мекемесі жолында:
1 "Әкімшілік шығыстар" деген бағдарламада:
1 "Орталық органның аппараты" деген кіші бағдарламаның 3-бағанындағы
"89900" деген сан "71900" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Аумақтық органдардың аппараты" деген кіші бағдарламаның
3-бағанындағы "92637" деген сан "110637" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 381
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
в строке государственное учреждение "615 Агентство Республики
Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса":
в программе 1 "Административные расходы":
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа", в графе 3 цифру
"89900" заменить цифрой "71900";
в подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов", в графе 3 цифру
"92637" заменить цифрой "110637".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)