Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан 2000 жылы шегіртке тектес зиянкестерге қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 наурыз N 384. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.03.29. N 406 қаулысымен. ~P010406
2000 жылы шегіртке тектес зиянкестерге қарсы күрес жөніндегі
іс-шараларды уақытылы және тиімді жүргізуді ұйымдастыру мақсатында, бұл
істе барлық мүдделі мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіруді
қамтамасыз ету, сондай-ақ қажетті шараларды барынша жедел түрде қабылдау
үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан мына құрамда 2000 жылы
шегіртке тектес зиянкестерге қарсы күрес жөніндегі комиссия құрылсын:
Ахметов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Даниал Кенжетайұлы         Министрінің орынбасары, төраға
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сауат Мұхаметбайұлы        шаруашылығы министрі, төрағаның
орынбасары
Комиссияның мүшелері:
Мырзахметов              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асқар Исабекұлы            шаруашылығы вице-министрі
Баталов                  - Қазақстан Республикасының Көлік
Әнуар Қасымұлы             және коммуникациялар министрлігі
Азаматтық авиация комитетінің
төрағасы
Байсақов                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Марат Сатыбалдыұлы         министрлігінің радиациялық, химиялық,
бактериологиялық қорғаныс әскерінің
бастығы
Отто                     - Қазақстан Республикасының Ішкі
Иван Иванович              істер вице-министрі
Жұмабаев                 - Қазақстан Республикасының
Бейбіт Тенелұлы            Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден
комитеті төрағасының орынбасары
Нигай                    - Қазақстан Республикасының
Эдуард Михайлович          Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігінің Астана қаласындағы
уәкілетті өкілі
Сизов                    - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Павлович         ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Нұрмұратов               - Қазақстан Республикасы Білім
Тілеу Нұрмұратұлы          және ғылым министрлігінің ҰААЗО
Қазақ өсімдік қорғау ғылыми-зерттеу
институтының директоры (келісім бойынша)
Камбулин                 - Шегірткеге қарсы халықаралық
Владимир Евгеньевич        ассоциацияның мүшесі, "Новартис
Агро Сервисез АГ" фирмасының
консультанты (келісім бойынша)
2. Комиссия бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне
шегіртке тектес зиянкестерге қарсы күрес мәселелері жөніндегі ұсыныстарын
тапсырсын.
3. Облыстардың және аудандардың әкімдеріне шегіртке тектес
зиянкестерге қарсы күрес жөнінде осыған ұқсас комиссиялар ұйымдастыру
ұсынылсын.

О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам борьбы с саранчовыми вредителями в 2000 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 384. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2001 г. N 406 ~P010406
В целях организации своевременного и эффективного проведения
мероприятий по борьбе с саранчовыми вредителями в 2000 году, для
обеспечения в этом деле координации действий всех заинтересованных
государственных органов, а также принятия в более оперативном порядке
необходимых мер Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Комиссию при Правительстве Республики Казахстан по
вопросам борьбы с саранчовыми вредителями в 2000 году в следующем составе:
Ахметов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Даниал Кенжетаевич         Казахстан, председатель
Мынбаев                  - Министр сельского хозяйства Республики
Сауат Мухаметбаевич        Казахстан, заместитель председателя
Члены Комиссии:
Мырзахметов              - вице-Министр сельского хозяйства
Аскар Исабекович           Республики Казахстан
Баталов                  - Председатель Комитета гражданской
Анвар Касымович            авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Байсаков                 - Начальник войск радиационной, химической,
Марат Сатыбалдиевич        бактериологической защиты Министерства
обороны Республики Казахстан
Отто                     - вице-Министр внутренних дел Республики
Иван Иванович              Казахстан
Жумабаев                 - заместитель Председателя Таможенного
Бейбит Тенелович           комитета Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Нигай                    - полномочный представитель Агентства
Эдуард Михайлович          Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям в городе Астане
Сизов                    - заместитель Председателя Агентства
Александр Павлович         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Нурмуратов               - директор Казахского НИИ защиты растений
Тлеу Нурмуратович          НАЦАИ Министерства образования и науки
Республики Казахстан (по согласованию)
Камбулин                 - член Международной противосаранчовой
Владимир Евгеньевич        ассоциации - консультант фирмы "Новартис
Агро Сервисез АГ" (по согласованию)
2. Комиссии в месячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам борьбы с саранчовыми вредителями.
3. Рекомендовать акимам областей и районов организовать аналогичные комиссии по борьбе с саранчовыми вредителями.

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)