Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 9 желтоқсандағы N 1231 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 30 наурыз N 467 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.01.17. N 49 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк жалауы астында теңiз сауда кемелерiнiң жүзу құқығы жөнiндегi уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 9 желтоқсандағы N 1231 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1993 ж., N 48, 584-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
тақырыбындағы "құқығы жөнiндегi уақытша ереженi" деген сөздер "құқығын берудiң тәртiбiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) 1-тармақтың екiншi абзацында "құқығы туралы уақытша ереже" деген сөздер "құқығын берудiң тәртiбiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жалауы астында теңiз сауда кемелерiнiң жүзу құқығы туралы уақытша ережеде:
тақырыбындағы "құқығы туралы уақытша ереже" деген сөздер "құқығын берудiң тәртiбiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың төртiншi абзацы алынып тасталсын;
2-тармақ "немесе шетелдiк лизинг берушi мен қазақстандық лизинг алушы арасындағы лизинг туралы шарт бойынша берілген" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтағы "Көлiк министрлігi" деген сөздер "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнің Көлiктiк бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "Көлiк министрлiгi" деген сөздер "Көлiк және коммуникациялар министрлігінің Көлiктiк бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақ алынып тасталсын;
10-тармақтағы "осы Ереженің" деген сөздер "осы Тәртiптің" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "Көлiк министрлiгi" деген сөздер "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнің Көлiктiк бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақ алынып тасталсын;
13-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгi шешiмiнiң мерзiмi бiткенi жөнiнде бербоут-чартер бойынша теңiз сауда кемесiнiң берiлуi туралы шарт жасасқан тараптарды" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Көлiктiк бақылау комитетi Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк жалауы астында жүзу құқығын қайтарып алу туралы шешiмiнiң мерзiмi аяқталуы бойынша теңiз сауда кемесiнiң иесiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 1, 2 және 3-қосымшаларда:
"құқығы туралы уақытша ережесi" деген сөздер "құқығын берудi" тәртiбi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бекiтiлген" деген сөз мемлекеттiк тiлдегi мәтiнiнде дұрыс жазылған;

О внесении изменений и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 декабря 1993 года N 1231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2000 года N 467. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 января 2003 г. N 49
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 декабря 1993 года N 1231 P931231_  "Об утверждении Временного положения о праве плавания морских торговых судов под Государственным флагом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 48, ст. 584) следующие изменения и дополнение:
в заголовке слова "Временного положения о праве" заменить словами "Правил предоставления права";
1) в абзаце втором пункта 1 слова "Временное положение о праве" заменить словами "Правила предоставления права";
пункт 2 исключить;
2) во Временном положении о праве плавания морских торговых судов под Государственным флагом Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "Временное положение о праве" заменить словами "Правила предоставления права";
абзац четвертый пункта 1 исключить;
пункт 2 дополнить словами "или переданному по договору о лизинге между иностранным лизингодателем и казахстанским лизингополучателем";
в пункте 4 слова "Министерство транспорта" заменить словами "Комитет транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций";
в пункте 5 слова "Министерством транспорта" заменить словами "Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций";
пункт 9 исключить;
в пункте 10 слова "настоящего Положения" заменить словами "настоящих Правил";
в пункте 11 слова "Министерством транспорта" заменить словами "Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций";
пункт 12 исключить;
в пункте 13 слова "о передаче морского торгового судна по бербоут-чартеру Министерство транспорта Республики Казахстан обязано известить стороны, заключившие договор" заменить словами "об отзыве права плавания под Государственным флагом Республики Казахстан Комитет транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обязан уведомить собственника морского торгового судна";
в приложениях 1, 2 и 3 к указанному постановлению:
слова "Временного положения о праве" заменить словами "Правил предоставления права";
слово "утвержденного" заменить словом "утвержденных";

көрсетілген қаулыға 1 және 3-қосымшаларының 6-тармақтарында:
"Көлiк министрлiгiне" деген сөздер "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Көлiктiк бақылау комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Көлiк министрлiгiмен" деген сөздер "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнің Көлiктiк бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Су көлiгi департаментiнiң директоры" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнің төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi бұрын қабылданған ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрінің
бірінші орынбасары

в пунктах 6 приложений 1 и 3 к указанному постановлению:
слова "Министерству транспорта" заменить словами "Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций";
слова "Министерством транспорта" заменить словами "Комитетом транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций";
слова "Директор Департамента водного транспорта Республики Казахстан" заменить словами "Председатель Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан привести в соответствие с настоящим постановлением ранее принятые ведомственные нормативные правовые акты.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан