Ақтөбе облысының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 наурыз N 487
Ақтөбе облысында тұқымдық қарызды уақытылы өтеуге ықпал ететiн күтпеген жағдайлардың туындауына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметi қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры" жабық акционерлiк қоғамына (бұдан әрi - Қоғам) Ақтөбе облыстық мәслихаты облыстың 2000 жылға арналған бюджетiнде тұқымдық қарызға қызмет көрсетуге және өтеуге 402982 (төрт жүз екi мың тоғыз жүз сексен екi) АҚШ доллары сомасындағы ақшаның теңгелiк баламасын көздеген жағдайда "1999 жылдың егiс науқанын тұқымдық астықпен тауарлық несиелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 P990341_ қаулысына сәйкес Ақтөбе облысының әкiмi алған тұқымдық қарызды өтеу мерзiмiн белгiленген тәртiппен 2000 жылдың 15 қарашасына дейiн ұзарту ұсынылсын.
2. Ақтөбе облыстық мәслихатының жоғарыда аталған шешiмi болған
жағдайда Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1) "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" ЖАҚ-ның 369708 (үш жүз алпыс
тоғыз мың жетi жүз сегiз) АҚШ доллары сомасындағы несиелiк берешегiнiң
белгiленген тәртiппен Қоғамға жатқызылуын қамтамасыз етсiн;
2) 2000 жылғы 15 желтоқсанға дейiн несиенi қайтару шартымен 369708
(үш жүз алпыс тоғыз мың жетi жүз сегiз) АҚШ доллары сомасындағы несиелiк
берешектi өтеудiң мерзiмiн ұзарту туралы Қоғаммен тиiстi келiсiм жасассын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О некоторых вопросах Актюбинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 487
В связи с наступлением непредвиденных обстоятельств в Актюбинской области, влияющих на своевременное погашение семенной ссуды, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать закрытому акционерному обществу "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" (далее - Общество) при условии предусмотрения Актюбинским областным маслихатом в бюджете области на 2000 год денег в сумме 402 982 (четыреста две тысячи девятьсот восемьдесят два) доллара США в тенговом эквиваленте на обслуживание и погашение семенной ссуды в установленном порядке продлить до 15 ноября 2000 года срок погашения семенной ссуды, полученной акимом Актюбинской области в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 541 P990541_ "О товарном кредитовании семенным зерном посевной кампании 1999 года".
2. Министерству финансов Республики Казахстан при наличии вышеназванного решения Актюбинского областного маслихата:
1) обеспечить в установленном порядке отнесение кредиторской задолженности закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" в сумме 369 708 (триста шестьдесят девять тысяч семьсот восемь) долларов США на Общество;
2) заключить с Обществом соответствующее соглашение о пролонгации
срока погашения кредиторской задолженности в сумме 369 708 (триста
шестьдесят девять тысяч семьсот восемь) долларов США с условием возврата
кредита до 15 декабря 2000 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан