Қытай Халық Республикасынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы цианидті натрийді транзиттік тасымалдауға рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 22 сәуір N 625
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екіұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 P991917_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Құмтөр Оперейтинг Компани" компаниясы (Қырғыз Республикасы) үшін "Сниек" компаниясы (Қытай Халық Республикасы) 1999 жылғы 12 желтоқсандағы N 23500 келісім-шарт бойынша берген цианидті натрийді Қытай Халық Республикасынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы 1996 жылғы 5 сәуірдегі ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің темір жол көлігі жөніндегі кеңесінің 15-мәжілісінде бекітілген Қауіпті жүктерді темір жол көлігі бойынша тасымалдаудың ережесін қатаң сақтау жағдайында, қосымшаға сәйкес, транзиттік тасымалдауға рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі ерекше қауіпсіздік шараларын және қолданылып жүрген нормативтік құжаттарға сәйкес жүктің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы өтуін бақылауды қамтамасыз ете отырып, жүктің тасымалдануын жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті белгіленген тәртіппен цианидті натрийдің Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы транзиттік тасымалдануын бақылауды
қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 22 сәуірдегі
N 625 қаулысына қосымша
2000 жылы Қытай Халық Республикасынан Қырғыз
Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы
цианидті натрийді транзиттік тасымалдаудың кестесі
1. 600 (алты жүз) тонна          - наурыз
2. 600 (алты жүз) тонна          - сәуір
3. 600 (алты жүз) тонна          - маусым
4. 600 (алты жүз) тонна          - тамыз
5. 600 (алты жүз) тонна          - қазан
6. 600 (алты жүз) тонна          - желтоқсан
Достық (Дружба) және Луговая шекара асуындағы станциялар арқылы
цианидті натрийді транзиттік тасымалдау бағыттары.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выдаче разрешения на транзитную перевозку цианистого натрия через территорию Республики Казахстан из Китайской Народной Республики в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2000 года N 625
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917 P991917_ "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзитную перевозку цианистого натрия через территорию Республики Казахстан из Китайской Народной Республики в Кыргызскую Республику, поставляемого для компании "Кумтор Оперейтинг Компани" (Кыргызская Республика) компанией "Сниек" (Китайская Народная Республика) по контракту от 12 декабря 1999 года N 23500, согласно приложению при строгом соблюдении Правил перевозок опасных грузов по железным дорогам, утвержденных на 15-заседании Совета по железнодорожному транспорту государств-участников СНГ 5 апреля 1996 года.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан осуществить перевозку груза с обеспечением особых мер безопасности и контроля за продвижением груза через территорию Республики Казахстан в соответствии с действующими нормативными документами.
4. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за транзитной перевозкой цианистого натрия через территорию Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
N 625 от 22 апреля 2000 года
График транзитной перевозки цианистого натрия
в 2000 году через территорию
Республики Казахстан из Китайской Народной Республики
в Кыргызскую Республику
1. 600 (шестьсот) тонн - март
2. 600 (шестьсот) тонн - апрель
3. 600 (шестьсот) тонн - июнь
4. 600 (шестьсот) тонн - август
5. 600 (шестьсот) тонн - октябрь
6. 600 (шестьсот) тонн - декабрь
Маршруты транзитной перевозки цианистого натрия через станции
погранпереходов ст.Дружба (Достык) и ст.Луговая.
(Специалисты: Мартина Н.А.
Петрова Г.В.)