Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң қауіпсiздiк органдары мен арнаулы қызметтерiнiң басшылары кеңесінiң жетіншi мәжiлiсiн өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 мамыр N 670
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң қауiпсiздiк органдары мен арнаулы қызметтерiнiң басшылары кеңесiнiң кезектi жетiншi мәжiлiстi 2000 жылы мамырда Қазақстан Республикасында өткiзу туралы шешiмiн iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсiздiк комитетiнiң Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қауiпсiздiк органдары мен арнаулы қызметтерiнiң басшылары кеңесiнің кезектi жетiншi мәжiлiсiн 2000 жылы 17-20 мамырда Астана қаласында өткiзу туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне 2000 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен, қоса берiлiп отырған сметаға сәйкес Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң қауiпсiздiк органдары мен
арнаулы қызметтерiнiң басшылары кеңесiнiң жетiншi мәжiлiсiн өткiзуге
қаражат бөлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгiне жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 5 мамырдағы
N 670 қаулысына
қосымша
Астана қаласында ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің қауіпсіздік органдары
мен арнаулы қызметтерінің басшылары кеңесінің
(бұдан әрі - ҚОБК) жетінші мәжілісін өткізуге жұмсалатын шығыстардың
Сметасы
---------------------------------------------------------------------------
N !      Шығыстардың атауы       ! Адам  !Тәулік!   Құны    !Шығыстардың
р/р!                              ! саны  ! саны !  (теңге)  !жиыны (теңге)
!                              !       !(күн) !           !
---------------------------------------------------------------------------
1 !             2                !   3   !  4   !     5     !      6
---------------------------------------------------------------------------
1   Делегация басшыларының тұруы   12 адам   3    1 тәулікке    2375568
65988 (20%
ҚҚС-ты қоса
есептегенде)
2   Делегация мүшелерінің тұруы    38 адам   3    1 тәулікке    3664872
32148 (20%
ҚҚС-ты қоса
есептегенде)
3   ҚОБК-нің Атқарушы бюросы       5 адам    7    1 тәулікке    493500
қызметкерлерінің тұруы                        14100
4   Келіссөздер, мәдени            55 адам   4    күніне 1040   228800
бағдарламаның іс-шаралары                күн
кезінде буфеттік қызмет
көрсету
5   Тамаққа жұмсалатын шығындар:
- еріп жүретін адамдарды қоса
есептегенде делегация          55 адам   4    1 адамға
басшылары мен мүшелеріне                 күн  күніне 4500   990000
- ҚОБК Атқарушы бюросының                7    1 адамға
қызметкерлеріне                5 адам    күн  күніне 4500   157500
6   ҚР ҰҚК төрағасының атынан      80 адам        1 адамға      520000
ресми қонақасы                                6500
7   Мәдени бағдарламаны қамтамасыз                              286000
етуге арналған шығыстар
8   Автокөлікті жалдау:
- өкілдік сыныптағы автомобиль   12      32   1 сағатқа     268800
сағ.    700
- қолайлы автобус (45 орындық)   2       32   1 сағатқа     44800
сағ.    700
9   Мәжіліс залын жалдау                    3 күн   күніне      846000
282000
10  Делегациялар басшылары үшін    12 адам        1 адамға
21000        252000
кәдесыйлар мен естелік
сыйлықтар алу
11  ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің 12 дана        бір данасы    9600
үстелге қоятын жалаушалары                    800
12  Отыратын жерлеріне қойылатын   55 дана        бір данасы    63140
куверталар                                    1148
13  Байланыс құралдарын (рация)    20 дана        бір данасы    14000
жалдау                                        700
14  Атрибуттарды жасау

О выделении средств на проведение седьмого заседания Совета руководителей органов безопасности и специальных служб государств-участников Содружества Независимых Государств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года N 670
В целях реализации решения Совета руководителей органов безопасности и специальных служб государств-участников Содружества Независимых Государств о проведении очередного седьмого заседания в Республике Казахстан в мае 2000 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Комитета национальной безопасности Республики Казахстан о проведении в г. Астане с 17 по 20 мая 2000 года очередного седьмого заседания Совета руководителей органов безопасности и специальных служб государств-участников Содружества Независимых Государств.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Комитету национальной безопасности Республики Казахстан средства на проведение седьмого заседания Совета руководителей органов безопасности и специальных служб государств-участников Содружества Независимых Государств за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе "Представительские расходы", согласно прилагаемой смете.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 мая 2000 года N 670
Смета
расходов на проведение седьмого заседания Совета
руководителей органов безопасности и специальных служб
государств-участников СНГ (далее - СОРБ) в г. Астане
---------------------------------------------------------------------------
N !    Наименование расходов    !Кол-во!Кол-во! Стоимость !   Итого
п/п!                             !единиц!суток !  (тенге)  !  расходов
!                             !      !(дней)!           !   (тенге)
---------------------------------------------------------------------------
1 !            2                !   3  !  4   !     5     !     6
---------------------------------------------------------------------------
1   Проживание руководителей     12 чел.  3     65988 за        2375568
делегаций                                   1 сут. (вкл.
20% НДС)
2   Проживание членов            38 чел.  3     32148 за        3664872
делегаций                                   1 сут. (вкл.
20% НДС)
3   Проживание сотрудников        5 чел.  7     14100 за 1       493500
Исполнительного бюро                        сут.
СОРБ
4   Буфетное обслуживание
во время переговоров,
мероприятий культурной                 4    на 1 человека
программы                    55 чел.  дня   1040 в день      228800
5   Расходы на питание:
- руководителям и членам
делегаций, включая           55 чел.   4    на 1 человека    990000
сопровождающих лиц                    дня   4500 в день
- сотрудникам
Исполнительного бюро
СОРБ                          5 чел.   7     на 1 человека   157500
дней   4500 в день
6   Официальный ужин от          80 чел.         на 1 человека
имени Председателя КНБ РК                    6500            520000
7   Расходы на обеспечение
культурной программы                                         286000
8   Аренда автотранспорта:
- автомобиль
представительского класса    12       32     700 - 1 час     268800
- комфортабельный автобус             час.
(на 45 посадочных мест)       2       32     700 - 1 час      44800
час.
9    Аренда конференц-зала                  3    282000 в        846000
дня   день
10   Приобретение сувениров и     12 чел.        21000 на        252000
памятных подарков для                       1 человека
руководителей делегаций
11   Настольные флажки
государств-участников СНГ    12 шт.          800 - 1 шт.      9600
12   Куверты для рассадки         55 шт.          1148 - 1 шт.    63140
13   Аренда средств связи
(рация)                      20 шт.          700 - 1 шт.     14000
14   Изготовление атрибутов

- ҚОБК эмблемасы бар жалау     1 дана                       15000
- тіркеу кәртішкесі (бейджик)  55 дана        бір данасы    8250
150
- қол қойылатын құжаттарға     2 дана         бір данасы
арналған хаттамалық папка                     6000          12000
- құжаттарға арналған ҚОБК     55 дана        бір данасы
рәмізі бар папка                              450           24750
- жазуға арналған ҚОБК рәмізі  55 дана        бір данасы
бар қойын дәптер                              350           19250
- ҚОБК рәмізі бар қалам        55 дана        бір данасы    24750
450
- Іскерлік папкасы (былғары    55 дана        бір данасы    117260
орнына жұмсалатын материалдан                 2132
жасалған)
---------------------------------------------------------------------------
Шығыстардың барлығы                                         10435840
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

- флаг с эмблемой СОРБ        1 шт.                          15000
- регистрационная карточка   55 шт.          150 - 1 шт.      8250
(бейджик)
- протокольная папка для      2 шт.          6000 - 1 шт.    12000
подписных документов
- папка для документов с     55 шт.          450 - 1 шт.     24750
символикой СОРБ
- блокнот для записей с      55 шт.          350 - 1 шт.     19250
символикой СОРБ
- ручка с символикой СОРБ    55 шт.          450 - 1 шт.     24750
- деловая папка (кож.зам.)   55 шт.          2132 - 1 шт.    117260
---------------------------------------------------------------------------
Всего расходов                                             10435840
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.
Польский В.Ф.)