Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 16 мамыр N 728
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң кiдiртуге болмайтын мұқтаждарын қамтамасыз етуге, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтiлмеген шығыстарға көзделген резервiнен, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне 98 860 000 (тоқсан сегiз миллион сегiз жүз алпыс мың) теңге сомасында қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi бөлiнетiн
қаражаттың пайдаланылғаны туралы Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгiне 2000 жылдың қорытындысы бойынша есеп берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 728
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, Министерству обороны Республики Казахстан средства в сумме 98 860 000 (девяносто восемь миллионов восемьсот шестьдесят тысяч) тенге на обеспечение неотложных нужд Вооруженных Сил Республики Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан по итогам 2000 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан отчет об использовании выделяемых средств.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)