"Жiбек жолы - Қазақстан" ұлттық компаниясы" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiнiң бiр бөлігін сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 16 мамыр N 732
"Жiбек жолы - Қазақстан" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 10 тамыздағы N 758 P980758_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi "Жiбек жолы - Қазақстан" ұлттық компаниясы" ашық
акционерлiк қоғамының акциялары мемлекеттiк пакетiнiң бастапқы құны
28462000 (жиырма сегiз миллион төрт жүз алпыс екi мың) теңге 28462 (жиырма
сегiз мың төрт жүз алпыс екi) акция көлемiндегi бiр бөлiгiн 50 пайыз қосу
бiр акция мөлшерiндегi мемлекеттiң үлесiн тиiсiнше сақтай отырып, жабық
тәсiлмен сатуды жүзеге асырсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О продаже части государственного пакета акций открытого акционерного общества "Национальная компания "Шелковый путь - Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 732
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 1998 года N 758 P980758_ "Об акционерном обществе "Национальная компания "Шелковый путь - Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить продажу закрытым способом части государственного пакета акций открытого акционерного общества "Национальная компания "Шелковый путь - Казахстан" в объеме 28462 (двадцать восемь тысяч четыреста шестьдесят две) акций номинальной стоимостью 28462000 (двадцать восемь миллионов четыреста шестьдесят две тысячи) тенге с соответствующим сохранением доли государства в размере 50 процентов плюс одна акция.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)