Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 17 мамыр N 739. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.17. N 467 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі  ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633  қаулысына (Қазақстан  Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 482-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Раханов Мақсұтбек Смағұлұлы     - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитетінің
төрағасы
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Әбілғазин Данияр Рүстемұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 739. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2005 г. N 467 (P050467)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633  P991633_   "Об образовании межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов"(САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 482) следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов:
Раханова                - Председателя Комитета государственного
Максудбека Смагуловича    имущества и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Абулгазина Данияра Рустемовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан